1270
1273
عنوان

چرا جذبش میکنم دفع میشه بدتر؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 58 پست

عزیزم شوهرت بیشعوره قبول داری؟!همه با شنیدن کلمه بیشعوری شاید جابزنن تعجب کنن ولی وقتی ادم شعور نداشته باشه یعنی بی احساس نتیجه اش این،درمورد شوهرت ادم حنینی نیس یعنی مهربون نیس چون اینجوری بزرگ شده از اول بش ابراز احساسات ومحبت یاد ندادن فقط بزرگش کردن ک واقعا مشکله اینقدر جامعمون از این ادما پرشده که خودم دارم پرستاری کودک میکنم هردوره یک تومنه یه تیم بزرگی شدیم ک خ نواده هایی ک برابچشون وقت نمیذارن مابزرگشون کنیم پرستار میشیم ولی بشون محبت ابراز احساسات رفتار نمونه،کنترل خشم،یادبگیرن وبی دریغ محبت کنن وعاشق بشن ودنیا رو با دید دیگه ای ببینن ،ک فرداش اینجوری بار نیان،هم زن هم شوهرم بچه عاشون مشکل پیدا نکنن امار طلاق به طور سریعی داره پیشرفت میکنه

ميشه براي سلامتي نينيم يه صلوات بفرسي  

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

بیاید بگید دوباره مثل هم خونه بشم باهاش، مثل یه نوکر خونه😔که هروقت خواست میاد خونه و میره 

عروقت خواست بیاد پیشم و بعدش پشتشو کنه بخابه

هیچ چیزیم روش اثر نداشته باشه جز حرف ننه اش که آتیش انداخته تو زندگیمو همش در تلاشه منو از چشم شوهرم بندازه

یه صلوات با دلای پاکتون برای مشکل من بفرستین  🙏
1279
بیاید بگید دوباره مثل هم خونه بشم باهاش، مثل یه نوکر خونه😔که هروقت خواست میاد خونه و میره  عر ...

درس بخون بعدش بروسرکار ازن شوهر امیدی بهش نیست بچه نیاریاااااا عقده ای میشه

بدرودددد نی نی سایت یه ماهه کاملا وقتمو گرفتی برو خوش باش 😪دیگه نمیاممم بای بای

شوهر منم همینه قذر محبت نمیدونه محبت کنی لگد می اندازه احمق . خیلی وقته به حال خودش گذاشتم رفتم تو فاز بی محلی و انگار هم خونه ام باهاش . مگه ضرورت بشه باهاش بخاطر نیاز بچه هام صحبت کنم . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
1274
عزیزم یاد بده به من چجور تگ میکنی؟ چرا من @ میزارم آبی نمیشه

بعد تایپ @ باید اول اسم پروفایل رو بنویسید براتون پیشنهاد میاره از تو پیشنهادات انتخاب کن بعضی کلمات که کاربری های بیشتر هست باید کلمات بیشتری تایپ کنی بعد از تو اون کادری که میاره کاربری مورد نظرت رو تیک بزن بعد ابی میشه

💙 با افتخار استقلالیم ...
شوهر منم همینه قذر محبت نمیدونه محبت کنی لگد می اندازه احمق . خیلی وقته به حال خودش گذاشتم رفتم تو ف ...

دقیقا مثل من

اابته من بچه ندارم خداروشکر

محبت هم بشون بکنی فک میکنن چه پخی هستن بدتر میشن

1226
چرا ما باید واسه این موجودات عوضی هرکاری کنیم برن گمشن‌.مگه مردا نباشن ما نمی تونیم زندگی کنیم واسه ...

شوهر من که واقعا گربه صفته خیلی وقته بهش رسیدم

دقیقا مثل من اابته من بچه ندارم خداروشکر محبت هم بشون بکنی فک میکنن چه پخی هستن بدتر میشن

اره دیگه فک میکنه از ضعفم یا مجبورم یا وظیفه امه یا کلا خیلی ادم حسابیه والا من گذاشتمش کنار واسه خودم زندگی میکنم الان ۴ سالی میشه . فقط در حد ضرورت باهاش حرف میزنم اونم مجبورم واسه بچه هام . تو فکراینم ازش جدا بشم منتظرم شرایطم درست کنم از شرش خلاص بشم . 

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 

همیشه میگن پیشگیری بهتر ازدرمان ،این بچه دیگ بلوغ شده مرد شده وتوباید درمانش کنی ،فقط اگ قبول کنه ک درمان بشه به رفتارات پاسخ مثبت بده درصد قابل درمان هست،ولی وقتی اون اینچیز رو قبول نکنه ورفتار خودش رو صحیح بدونه تلاش شما بی فایده اس،گفتم بیشعوری حد ومرز نمیشناسه،الا ادم خودش شروع کنه وبخواد ک درمان بشه،اگ هم باردار بشین تو اینده رو رفتار بچه اتون تاثیر میذاره بچه ها کپی والدینند،میشه نسخه ی شما یه ادم بی احساس بیشعور بلد نیس ابراز احساسات کنه یامحبت کنه واز محبت شما هم ممکنه دریغ کنه چرا چون میبینه بین خونواده گرمای محبت وصمیمیت وجود نداره حتما قبل از بارداری برین مشاور زناشویی تا به شوهرتون وهمچنین شما توضیح بده ک چ مسئپلیتهایی در قبال همدیگ دارین

ميشه براي سلامتي نينيم يه صلوات بفرسي  
1280