1428
1411
عنوان

چرا جذبش میکنم دفع میشه بدتر؟!

663 بازدید | 58 پست

محبت بی دریغ شنیدین یه مدت میکنن به شوهر؟

من به این یقین رسیده بودم که محبت به شوهرم مثل آب دادن به گل مصنوعیه

و کلا خودمو رها کرده بودم و هرکی پی کار خودش بود

یه مدت نمیدونم چرا کلا موبایلو گذاتشم کنار و چسبیدم بهش،

بوس و بغل و شب بخیر و دستشو گرفتا وروی باز و ....خیلی هواشو داشتم نازشو کشیدم

یه صلوات با دلای پاکتون برای مشکل من بفرستین  🙏

کاش میشد وقتی به آدما محبت میکنی خودشونو نگیرن و اونام خوب باشن دنیا خیلی جای قشنگی میشد برای زندگی

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
حتی تو پریودی هم یه کمک نداد یه استکان جابجا نکرد  دو سه روزه که اصلا بی محلی میکنه رسما

من هفت ماهه حامله بودم شبا شوهرم از خاب بیدارم میکرد بهش اب بیارم بخوره اونوقت تو انتظار داری تو پریودی کمکت کنه 

😂😂😂

شوهر بایمث گنجشک تودست میمونه نه زیادبش فشاربدی ک بمیره ونه کاملا ولش کنی پرواز کنه جوری رفتار کن رو دستت خوابش ببره  

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل على محمد وال محمد

داد زد  تشنمه آب بیار

با اون حالم وسطو غذا خوردن پاشدم آب اوردم

دوباره داد زده گررررمه

دوباره پاشدم رفتم یخ اوردم با اون کمردرد و دل دردم

چایی خاسته اوردم جمع کردم

تا اینکه دیشب گفتم بزار برگردم به روال قبلم بابا

این آدم نیس خودم اذیت میشم بدتر

شل بخبر نگفتم تا ببینم این میگه

عین گاو پشتشو کرد خوابید

صبحم یه کلمه حرف نزد رفت

حتی خدافظی هم نکرد

نگفت بیا درو از پشت قفل کن

همونجور گاوطور رفت

شوهر بایمث گنجشک تودست میمونه نه زیادبش فشاربدی ک بمیره ونه کاملا ولش کنی پرواز کنه جوری رفتار کن رو ...

واو چه مثالی

چه قد ما زنا اخه باید سختی بکشیم باید بلد باشیم با مرد مثل یه گنجشک رفتار کنیم تاااااازه خوابشم بکنیم اوووووففففف خیلی خسته م همش باید مراقب رفتارامون باشیم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
1394

بچها چجوری باید تگ کنیم فسقل مسقلو صدا کنید بیاد

دیشب داشتم تاپیک گرانبها شو میخوندم خیلی خوب بود ولی مطمعنم رو شوهر من جواب نمیده

واو چه مثالی چه قد ما زنا اخه باید سختی بکشیم باید بلد باشیم با مرد مثل یه گنجشک رفتار کنیم تاااااا ...

آره. ولی احتیاج نیست مردا مراقب باشن دل خانومشون نشکنه. اشکش درنیاد😔

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1403
داد زد  تشنمه آب بیار با اون حالم وسطو غذا خوردن پاشدم آب اوردم دوباره داد زده گررررمه دوبار ...

عزیزم کارت اشتباهه عادی باش زیادمحبت نکن بی محلی هم نکن به کارخودت برس لباسای خوب جلوش بپوش ارایش کن اهنگ گوش کن ورزش کن به کارهای روز مرت برس بعضی مردا باید مثل سایه براشون باشی بیان سمتت مستقل باش وقوی جلوش تادوباره جذبت باسه اکثرمردا ازاینکه زنی زیاد اویزونش باشه یابجسبه بهشون دائما بدشون میاد

بچها چجوری باید تگ کنیم فسقل مسقلو صدا کنید بیاد دیشب داشتم تاپیک گرانبها شو میخوندم خیلی خوب بود و ...

شما یا افراط میکنی یا تفریط تعادل داشته باش. اونم تو تاپیک فسقلمسقل خوب توضیح داده. سیایت یعنی بلد باشی کی ناز کنی، کی در دسترس باشی، کی مهربوووون و خوش اخلاق باشی، کی تو خودت باشی، 

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
تو خیلی بش توجه میکنی عادی باش خ.دتو ب یه چیزی سرگرم کن اونم کنجکاو بشه نه همشدنبالشی زده میشه

اگه تاپیکامو بخونی میفهمی کلا شوهر من آدم بیخود و بی خاصیتیه که گند زده به زندگیمو کلا خیلی وقت بود رهاش کرده بودم

فقط شبا موقع نیازش میومد پیشم

یا حتی شبا انقدر دیر میومد خونه که من از ترس گریه میکردم باز آدم نمیشد

خواستم یبار این محبت بی دریغو امتحان کنم که بدتر شد

عزیزم کارت اشتباهه عادی باش زیادمحبت نکن بی محلی هم نکن به کارخودت برس لباسای خوب جلوش بپوش ارایش کن ...

به خدا روال همیشم این بود که به خودم میرسیدم و خونه مرتب ئ غذا آماده ولی همش بخاطر دل خودم و اونو زیاد محل نمیدادمو اصلا تو خونه باهم حرف نمیزدیم مگه چیزی لازم میشد بگیم

1331