2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما ای وی اف کردید؟

نه عزیزم ولی اگر رو جنسیت خاصی پا فشاری داشته باشم سعی میکنم جمع کنم آی وی اف کنم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
بسپر به خدا خدا خودش صد بار تو قران گفته خیلی چیزا رو میپندارید که خیر شماست در حالی که نیست و بالع ...

منم از اینکه دومیم هم پسر شدخیلی راضیم ،اولی هم پسره،وقتی یاد اون موقع میوفتم که دوست داشتم دختر شه خنده م میگیره

میدونم عزیرم . خدا منو ببخشه ولی خیلی پسر دوس داریم

وااا من فکر کردم دختر میخوای😂😂برعکس گفتی ترور نشی خخ

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
نه عزیزم ولی اگر رو جنسیت خاصی پا فشاری داشته باشم سعی میکنم جمع کنم آی وی اف کنم

اى وي اف خيلى دردسر و درد و هزينه داره.

اون همه آمپول و دارو و عمل و  .... 

احتمال ابتلا به سرطان تخمدان رو هم بالا ميبره متاسفانه ....

اى وي اف خيلى دردسر و درد و هزينه داره.  اون همه آمپول و دارو و عمل و  ....  &nb ...

اوه چه وحشتناک

من برعکس بودم یه ماه رژیم مثلا پسر گرفتم..که ای خاک عالم برسرم که چرا همه چیو نسپردم دست خدا خودش ..خیلی پشیمونم..به نظرخودم ناشکری بود..الان دختر دارم..دختر گلم الهی قربونش برم سه سالشه خوشگل سفید موهاش طلایی مهربون..اما یه کلمه حرف نمیزنه...فقط بب و دده و اینا...فعلا تحت نظر دکتر دارو میخوره دکتر گف فعلا نمیخاد ببریش گفتاردرمان....برام دعا کنید دوستانم...

هرگز از رحمت خدا ناامید نمیشم....
2706