1265
1273
بسپر به خدا خدا خودش صد بار تو قران گفته خیلی چیزا رو میپندارید که خیر شماست در حالی که نیست و بالع ...

منم از اینکه دومیم هم پسر شدخیلی راضیم ،اولی هم پسره،وقتی یاد اون موقع میوفتم که دوست داشتم دختر شه خنده م میگیره

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

میدونم عزیرم . خدا منو ببخشه ولی خیلی پسر دوس داریم

وااا من فکر کردم دختر میخوای😂😂برعکس گفتی ترور نشی خخ

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋
نه عزیزم ولی اگر رو جنسیت خاصی پا فشاری داشته باشم سعی میکنم جمع کنم آی وی اف کنم

اى وي اف خيلى دردسر و درد و هزينه داره.

اون همه آمپول و دارو و عمل و  .... 

احتمال ابتلا به سرطان تخمدان رو هم بالا ميبره متاسفانه ....

1279
اى وي اف خيلى دردسر و درد و هزينه داره.  اون همه آمپول و دارو و عمل و  ....  &nb ...

اوه چه وحشتناک

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋

من برعکس بودم یه ماه رژیم مثلا پسر گرفتم..که ای خاک عالم برسرم که چرا همه چیو نسپردم دست خدا خودش ..خیلی پشیمونم..به نظرخودم ناشکری بود..الان دختر دارم..دختر گلم الهی قربونش برم سه سالشه خوشگل سفید موهاش طلایی مهربون..اما یه کلمه حرف نمیزنه...فقط بب و دده و اینا...فعلا تحت نظر دکتر دارو میخوره دکتر گف فعلا نمیخاد ببریش گفتاردرمان....برام دعا کنید دوستانم...

الا باذکرالله تطمعن القلوب....
8
میدونم عزیرم . خدا منو ببخشه ولی خیلی پسر دوس داریم

ببخشیدا نمیخام ذهنت رو خراب کنم

ولی اطرافم دو مورد روی یه جنسیت خاص خیلی اصرار کردن ولی کاش نمیکردن انگار صلاحشون نبود الان روز صد بار میگن کاش نبود .......

راستش منم با وجودی که خواهر و مادر ندارم بچه اولمم پسر بود خیلی مایل بودم دختر دار شم ولی واقعا ترسیدم به نظرم دست بردن تو خلقته شاید خدا یه چیز بهتر برام گذاشته کنار که من الان نمیدونم

پارسال که اقدام کردیم گفتم خدایا تو خیر و صلاح منو بهتر میدونی میسپرم دستت هر چیزی که برای خودش ( خود بچه منظورم انسان خوب بودنه)  و خودم بهتره بده

اونم صلاح منو باز توی پسر دید و الان شاکرم لحظه به لحظه

اى وي اف خيلى دردسر و درد و هزينه داره.  اون همه آمپول و دارو و عمل و  ....  &nb ...

بله تمام اینها.....

و مهم تر اینکه بعد اینهمه سختی کشیدن و ریسک و خطر جانی و ....معلوم نیست اون بچه بدرد بخوره یا نه،وای اگر بچه ای که میخوای نشه،چقد آدم خودش و سرزنش میکنه

بله تمام اینها..... و مهم تر اینکه بعد اینهمه سختی کشیدن و ریسک و خطر جانی و ....معلوم نیست اون بچه ...

درسته

بعدشم به فرض كه جنين خوب باشه،  باز اينكه بعد انتقال اصلا توى رحم بمونه يا دفع بشه اونم خودش يه پروسه بزرگه  😅

1264

خودتونو لازم نیست سرزنش کنید

توی طبیعت خیلی از موجودات هستن که جنسیت بچه شونو خودشون انتخاب می کنن

مهم اینه که بعد از اینکه تلاشمونو کردیم نتیجه رو هر جوری باشه بپذیریم

نمیدونم..شنواییشم  مشکل نداره.اوتیسم و اینا هم نیست....فقط دکتر گفته یکم بیش فعاله.

پسر خواهر شوهر من و دختر خواهر شوهر منم بعد از ۳ سالگی حرف زدن . پسره هم پیش فعاله

1280