2726
عنوان

بی بی چکم

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 81 پست
لکه بینیتون چقدر طول کشید تا ب خون تبدیل شه؟ دردتون در چ حد بود؟

من دهم فهميدم باردارم و اين اتفاق ١٨فروردين افتاد و تا ٢٦فروردين ادامه داشت 

اول خيلي خيلي كم بود و لك قهوه اي بود چندساعتي ك گذشت لكها بيشتر شد جوري ك ميرفتم دستشويي (ببخشيد) روي سنگ تند تند قطره هاي قهوه اي ميريخت  بعداز استفاده شياف و امپول  لكه ها قطع شد و دوروز بعد  دوباره لكه هام شروع شد بعد چندساعت قطع شد يك روز نبود باز همونجوري ميشدم ك يروز از صبح لك ديدم  تا شب همونطوري بودم ك لكه ها شد قرمز خيلي روشن و بعدم مثل پريود  ساعت ٣.٤صبح بود ك ب درد افتادم و انقدر زياد بود دردم ك با مشت ميزدم رو رون پام و رو زمين 

زمين و زمان و التماس ميكردم ك بچم چيزيش نشده باشه ولي خدا نشنيد زجه هامو😭

دردم انقدر بود ك بدنم ميلرزيد  من هميشه ميگفتم  دوسدارم طبيعي زايمان كنم ك بچمو ببينم چون سزارين با بي حسي دوسندارم  ولي اونشب  تودلم ميگفتم غلط كردم اين حرف رو زدم😐😭  انقد بد بود ك ن ميتونستم بلندشم ن ميتونستم بشينم ن ميشد دراز بكشم مثل مرغ سركنده بودم هي بال بال ميزدم😭

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
نه الان زوده برم دكتر وقتي انشالله قلبش تشكيل شد ميرم

خب نمیترسید دور از جون یه وقت مشکلی باشه؟ چه میدونم مثلا خارج از رحم و.... یعنی دقیقا کی میرید دکتر؟ 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دهم فهميدم باردارم و اين اتفاق ١٨فروردين افتاد و تا ٢٦فروردين ادامه داشت  اول خيلي خيلي كم ...

شاید صلاحت بوده ناراحت نباش ان شالله خدا یکی خوبشو  به جاش بهت میده من بعد از چشم انتظاری زیاد باردار شدم و الان همش دعوا داریم دیروز یه دعوا بد کردم ک گفتم افتاد و تموم شد واسه همین پرسیدم علائمو بعضی موقع ناشکری میکنم ک چرا اومد اگه قرار بود اینجوری بشه ولی صلاح خدا بود شماهم مطمعن باش یچیزی بوده ک رفته

شاید صلاحت بوده ناراحت نباش ان شالله خدا یکی خوبشو  به جاش بهت میده من بعد از چشم انتظاری زیاد ...

الان بارداري يا افتاده؟؟

مرسي عزيزدلم ان شاءالله همه منتظرا دامنشون سبز شه منم همينطور🙏🏼

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
2728
نه الان زوده برم دكتر وقتي انشالله قلبش تشكيل شد ميرم

نت واسه جنین ضرر داره حتی وای فای نباشه چند روز نیا قلب خیلی مهمه .دکتر دوستم گفته بود ک اگه دوست داری قلبش سالم باشه و دغدعه و نگرانی نداشته باشی اینترنت نرو 

البته اینم بگم خواهر زاده اون بچه ش طفلی قلبش سوراخ بود واسه همون

اینارو گفتم که به فکر نی نی گلت باش عزیرم چند روزی نت روشن نکن

ان شاءالله به سلامتی به دنیا بیاریش

الا بذکر الله تطمئن القلوب  امیدوارتر از قبل قویتر از همیشه پیش میرم به زودی تیکر بارداری میذارم ان شاءالله
نت واسه جنین ضرر داره حتی وای فای نباشه چند روز نیا قلب خیلی مهمه .دکتر دوستم گفته بود ک اگه دوست دا ...

باشه عزيزم ممنونم

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻