2703
2553
عنوان

بی بی چکم

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 81 پست
امروز تازه موعدته تا چندروز صبر کن اگر پریود نشدی بی بی چک بزن ایشالله باردار باشی

مگه از شروع پریود تا شروع پریود دیگه روز شماری نمیکنن؟

دکتر به من گفته اینطوری حساب کنم الان ۳۲ روز میشه باید ببینن قبلا چند روزه پریود میشدن 

الا بذکر الله تطمئن القلوب  امیدوارتر از قبل قویتر از همیشه پیش میرم به زودی تیکر بارداری میذارم ان شاءالله
ببخشید تاریخ مثبت شدن ببیی چکت قبل از درد دل کردنته؟!

اره گلم بعداز ٤سال ١٠فروردين بي بي چكم مثبت شد ٢٨فروردينم بالكه بيني و درد و خونريزي از دست دادمش🥺😔😭

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره گلم بعداز ٤سال ١٠فروردين بي بي چكم مثبت شد ٢٨فروردينم بالكه بيني و درد و خونريزي از دست دا ...

پس پوچ بوده

باید حتما ویتامین مصرف کنی قبلش

من بهت اینوفولیکو پیشنهاد میکنم تا سه ماه

ویتامین های دیگه هم هرچی کَرَمته دی و ای و ... بخور

منم پارسال پوج داشتم

ان شالله این بار مامان میشی😍🙏

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
 اره گلم بعداز ٤سال ١٠فروردين بي بي چكم مثبت شد ٢٨فروردينم بالكه بيني و درد و خونريزي از دست دا ...

عزيزم انشالله خدا زودي بهتون ني ني بده

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2456
پس پوچ بوده باید حتما ویتامین مصرف کنی قبلش من بهت اینوفولیکو پیشنهاد میکنم تا سه ماه ویتامین های ...

شماالان بارداري يعني؟؟؟

مرسي گلم همه چي دارم ميخورم  بجز اينوفوليك ك گفتيد  دكتر برام فيفول نوشته دارم ميخورم  

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
پس پوچ بوده باید حتما ویتامین مصرف کنی قبلش من بهت اینوفولیکو پیشنهاد میکنم تا سه ماه ویتامین های ...

نيكي دوباره بي بي گذاشتي؟ةة

2714
عزيزم انشالله خدا زودي بهتون ني ني بده

مرسي عزيزدلم ❤️❤️❤️💖💖

مرسي عزيزدلم ❤️❤️❤️💖💖

عزيزم تا يه مدت شكمتو با روغن مثلا روغن سياه دونه ببند و تخمدوناتو  ماساژ بده شبا شكمت بسته باشه،چايي ماسلا هم بگير بخور خيلي گرم و خوش مزه است .دارچين و عسل زياد بخور ،قبلش ويتامين بخور من پرناتال خوردم

خدارو قسم ميدم به اين روزاي عزيزش به زودي بهت ني ني بده و دلت شاد بشه

سیکلم ۳۳ روز شده ۲۹ روز بوده ۴ روز گذشته بی بی چکم دو روز پیش منفی بود جرات ندارم از بدم ک اگه منفی باشه دپرس میشم😭😭😭😭

الا بذکر الله تطمئن القلوب  امیدوارتر از قبل قویتر از همیشه پیش میرم به زودی تیکر بارداری میذارم ان شاءالله
مگه از شروع پریود تا شروع پریود دیگه روز شماری نمیکنن؟ دکتر به من گفته اینطوری حساب کنم الان ۳۲ روز ...

من شنیدم بی بی چک چند روز بعد از موعد جواب میده منم قبل موعد زدم منفی شد امروز 5 روز از موعد میگذشت زدم مثبت شد 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  
من شنیدم بی بی چک چند روز بعد از موعد جواب میده منم قبل موعد زدم منفی شد امروز 5 روز از موعد میگذشت ...

ببین من ۲۹ مین روزپریود میشدم الان ۳۳ هست و هنوز نشدم امکانش داره فردا پس فردا مثبت شه ؟ اخه پریروز منفی بود

من شنیدم بی بی چک چند روز بعد از موعد جواب میده منم قبل موعد زدم منفی شد امروز 5 روز از موعد میگذشت ...

مبارك باشه عزيزممممم به سلامتي

2706