2726
عنوان

سفید شدن پوست و نرمی مو ها

1426 بازدید | 31 پست

سلاام🙆

خانوما من یه ماسک واسه سفیدی پوست یاد گرفتم و تاثیر خودشو تو اولین مرتبه می زاره

یه سیب زمینی رو آبپز کنید و وبا یه قاشق ماست و یه قاشق چایی خوری نشاسته مخلوط کنید و به پوست صورتتون بزنید و بزارید خشک بشه بعد از اینکه خشک شد با اون رو از صورتتون پاک کنید و با اب گرم صورتتون رو پاک کنید بعر دوباره با اب سرد

برای نرمی موهاتون هم اول برید حمام و بعد از حمام روغن بادام تلخ به موهاتون بزنید و دوباره مو هاتون رو بشویید ولی ن خیلی زیاد که تمام روغن پاک بشه

همه این روشارو خودم انجام دادم و بر اثر تجربه به شما پیشنهاد دادم😊

مرسی

ممنونم..

ولی امروز عضو شدی

جون مادرت راسته یا میخوای

صورتمونو بپوکونی؟😉

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بخدا راسته من 2 ساله خواننده خاموشم و نمی خاستم عضو بشم ولی به خاطر این تاپیک گفتم دیگه عضو بشم😁

فداتم عزیزم

خیر ببینی😘

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

سلام خب هفته ای چند بار بزاریم

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

باشه ممنون خدا خیرت بده نتیجه بگیرم هربار بزارم دعات میکنم

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2706