2733
2734
عنوان

سفید شدن پوست و نرمی مو ها

1429 بازدید | 31 پست

سلاام🙆

خانوما من یه ماسک واسه سفیدی پوست یاد گرفتم و تاثیر خودشو تو اولین مرتبه می زاره

یه سیب زمینی رو آبپز کنید و وبا یه قاشق ماست و یه قاشق چایی خوری نشاسته مخلوط کنید و به پوست صورتتون بزنید و بزارید خشک بشه بعد از اینکه خشک شد با اون رو از صورتتون پاک کنید و با اب گرم صورتتون رو پاک کنید بعر دوباره با اب سرد

برای نرمی موهاتون هم اول برید حمام و بعد از حمام روغن بادام تلخ به موهاتون بزنید و دوباره مو هاتون رو بشویید ولی ن خیلی زیاد که تمام روغن پاک بشه

همه این روشارو خودم انجام دادم و بر اثر تجربه به شما پیشنهاد دادم😊

مرسی

ممنونم..

ولی امروز عضو شدی

جون مادرت راسته یا میخوای

صورتمونو بپوکونی؟😉

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بخدا راسته من 2 ساله خواننده خاموشم و نمی خاستم عضو بشم ولی به خاطر این تاپیک گفتم دیگه عضو بشم😁

فداتم عزیزم

خیر ببینی😘

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
2738

سلام خب هفته ای چند بار بزاریم

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍

باشه ممنون خدا خیرت بده نتیجه بگیرم هربار بزارم دعات میکنم

با خدا باش پادشاهی کن..خدایا شکرت که این همه مهربونی در حقم.. صدهزار بار شکرت که هستی و تنهام نمیذاری🤲🤲🤲وزن شروع ۷۴/۵۰۰😅وزن الان ۶۸😌👌خداروشکر به هدفم رسیدم 👏👏🥳🥳💪👍
2706