2726
عنوان

اسپرم اهدایی بگیرم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه شوهرت راضیه بگیرین اولا چون مشکل پسرشونه دهنشونو می بندن بعدم بهشون بگین مثلا یه دکتر پیدا شده آی وی اف کردیم گرفته یا دارو خورده بهتر شده اسپرمش دلیل نداره همه چیو بذارین کف دستشون 

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
من بودم میگرفتم کلا با این چیزها مشکل ندارم بچه پرورشگاهی هم اگه شرایطش باشه حاضرم ب فرزندی بگیرم مه ...

چون مستاجرن از پرورشگاه بچه نمیدن بهشون

تا کفشهای مرا نپوشیدی و راه هایی که رفته ام نرفته ای مرا قضاوت مکن ای دوست ....
2728
یه سوال؟ اسپرم اهدایی یعنی بچه مثل کسی میشه که اسپرم ازش گرفته شده وبچه بهش محرم میشه؟ درواقع اون پ ...

اسپرم، تخمک یا هرچی... 

بله بچه ژنتیکی مال اون طرف... اما از نظر شباهت ظاهری و اخلاقی به مادری که تو رحمش رشد کرده هم شباهت پیدا میکنه

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
اسپرم اهدایی هست مگه؟ من قبلاشنیدم توی ایران انجام نمیدن بخاطرمسائل شرعی البته نمیدونم درسته یانه ...

جدیدا انجام میدن، البته نه همه مراکز... 

و هنوز هم بعضی مراجع حرام میدونن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بنظرمن یا از پرورشگاه بیارین یا موسسه های ناباروری خیلی کمکتان میکنه. اسپرم اهدایی شاید بعدا شوهرتم دوست نداشته باشه البته بازم خودت صلاح میدونی. میتونی بچه نگیرین زن و شوهری کیف کنین. بقول پدرشوهر زن و شوهر پیر نمیشدن تا اینکه خدا بچه بهشون داد

یعنی چی اسپرم اهدایی ....یعنی از یه مرد دیگه اسپرم میگرن با تخمک استارتر لقاح پیدا میکنه اینجوریه آیا؟؟؟؟؟اونوقت نقش شوهر استارتر چیه این وسط🤔🤔🤔🤔🤔

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............

تا اونجایی که من شنیدم اسپرم اهدایی تو ایران نداریم به خاطر مسایل شرعی و قانونی 

تا میتونید سعی کنید همسرتون رو تقویت کنید بلکه با ای وی اف بشه بچه دار بشید   

با این شرایطی که گفتین خانواده اش هیچ وقت اون بچه رو نمیپذیرن و ممکنه پسرشون رو هم پر کنند 

راستش من تا حالا اسپرم اهدایی نشنیده بودم یعنی شوهرتون کاملا عقیمه؟ حتی یه اسپرم سالم هم نداره؟ م ...

سلام.مبشه بگید کدوم موسسه رفتن کدوم شهر???الان دوقلواشون جنسیتشون چیه 

چقدر زمان برد تا باردار شد?

2706