2410
2553
عنوان

اسپرم اهدایی بگیرم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اسپرم اهدایی بگیر ولی به کسی نگویه بعد انتقال مدت برو خونه مادرت تا وقتی سونو قلب بچه رفتی به بقیه ب ...

من میترسم بعدا به بچه علاقه نداشته باشن چون شوهرم متاسفانه اونارو درجریان همه چی گداشته. میترسم بچه م  دچار کمبود محبت بشه از طرف خانواده پدری

2720

من بودم میگرفتم کلا با این چیزها مشکل ندارم بچه پرورشگاهی هم اگه شرایطش باشه حاضرم ب فرزندی بگیرم مهم خودت و شوهرتی ک بتونید بپذیرید ن دیگران

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
شوهرم آزو اسپرمی غیر انسدادی داره عملم کرد ولی یه دونه اسپرمم نداشت

خرنوب رو به مدت سه ماه بدین همسرتون استفاده کنه 

مادر دلنشین ترین ملودی زندگی 😙😙😙😙 برای سلامتی مامانانم و سالم  رسیدن نی نی توی دلم یک صلوات مهمونم کنید 
من باشم بچه از پرورشگاه میارم

چرا؟ اخه اسپرم اهدایی بگیره خودش مادری رو راحت تر میتونه لمس کنه جدا از اون ارتباط خونی ک با خودش داره رشد بچه و بارداری هم خیلی حس خوبیه ک میتونه تجربه اش کنه

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
2714

اقوام دور دوتا بچه از پرورشگاه گرفتن بعد هجده سال طلاق گرفتن پدر بی محلی به بچه ها میکرددراخر فهمیدن فرزند خوانده هستند و چه آسیب روحی بدی دیدند.الان تا چیزی بشه مرد میگه بچه اخلاقش به من نرفته قیافه اش به کی رفته.مطمین باشید دراخر میگه نه بچه منه نه همسرم.

اقوام دور دوتا بچه از پرورشگاه گرفتن بعد هجده سال طلاق گرفتن پدر بی محلی به بچه ها میکرددراخر فهمیدن ...

اون خانواده ای که بچه میارن همه اینارو باید در نظر بگیرن

و اینا اگر به مشکل خوردن بی عقلی اون اقا بوده 

وگرنه دلایلش ایراد الکیه و بهوننه گیری

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

کاش به خونوادش نمیگفتین در این حد اوضاعش... فقط میگفتین مشکل داره! 

الانم جنین اهدایی بگیرید از اسپرم قابل قبول تره! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
شوهرم آزو اسپرمی غیر انسدادی داره عملم کرد ولی یه دونه اسپرمم نداشت

بچه ی من از پسر خودشونه

پسرم هست

یذره بهش اهمیت نمیدن

بی خیال حرف اونا باش

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
2706