2410
2553
عنوان

اسپرم اهدایی بگیرم یانه؟

679 بازدید | 48 پست

تنها راه اسپرم اهدایی است ولی خودم راضی نیستم چون خانواده همسرم درجریانن و میترسم بعدا بچه رو نوه خودشونن ندونن و بهش محبت نداشته باشن ، یکم با من لج بودن قبلا و نوه خیلییییییییی دوس دارن  و نوه های دیگشونو روی سر میزارن مخصوصا اگه پسر باشه نوه دختر کمتر میپسندن متاسفانه. خانم ها شما خدایی نکرده جای من باشید چیگار میکنید؟ طلاق بگیرم یا بدون بچه بسازم یا اسپرم اهدایی بگیرم؟ ما مستاجریم و درامدمون بد نیس.شوهرمم خیلی ادم مهربان و دوسداشتنیه. خودم زیبا و تحصیلکرده هستم و خانواده کم جمعیتی دارم و بابام هنوز پدربزرگ نشده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

راستش من تا حالا اسپرم اهدایی نشنیده بودم

یعنی شوهرتون کاملا عقیمه؟

حتی یه اسپرم سالم هم نداره؟

من داداشم داغون بود رفتن موسسه رویان واسه تقویتش دارو دادن فایده نداشت بعد آی وی اف کردن دوقلو دار شدن

2714

ای خواهر

ب درک بقیه چی فک میکنن

اگه بچه دوس داری انجام بده

درضمن مشکل از اقای بنده خداس چرا ب شما ترشی کنن

و اینکه وقتی از همسرت راضی چجوری میتونی حرف جدایی بزنی

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 

اسپرم اهدایی بگیر ولی به کسی نگوبعد انتقال یه مدت برو خونه مادرت تا وقتی سونو قلب بچه رفتی بعد به بقیه بگو به خانواده شوهرتم بگو خواست خدا بوده باردارشدم دروغم نیس واقعا باید خواست خدا باشه که کسی باردار بشه

میشه برا اینکه به حاجتم برسم دعا کنید😘😘😘😘😘

میتونی ی مدت بگی امپول و دارو استفاده میکنیم و بعد دو سه ماه بگی باردار شدم

البته من شنیدم کسی ک اسپرم صفر بوده و با تقویت غذایی فراوان و امپول اسپرم داشته و صاحب دو فرزند شده

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
2706