1265
1267
عنوان

اسپرم اهدایی بگیرم یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 48 پست
شوهرم آزو اسپرمی غیر انسدادی داره عملم کرد ولی یه دونه اسپرمم نداشت

خرنوب رو به مدت سه ماه بدین همسرتون استفاده کنه 

مادر دلنشین ترین ملودی زندگی 😙😙😙😙 برای سلامتی مامانانم و سالم  رسیدن نی نی توی دلم یک صلوات مهمونم کنید 
من باشم بچه از پرورشگاه میارم

چرا؟ اخه اسپرم اهدایی بگیره خودش مادری رو راحت تر میتونه لمس کنه جدا از اون ارتباط خونی ک با خودش داره رشد بچه و بارداری هم خیلی حس خوبیه ک میتونه تجربه اش کنه

میگویم حالم خوب است ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر انتظار امدنت صبرم رو لبریز نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم دیگر با شنیدن خبر بارداری فامیل و اشنا، دیدن نی نی های دیگران حسرت نصیب دلم‌ نمیشود ولی تو باور نکن..میگویم دیگر حرفهای اطرافیان راجب علت نیامدنت اذیتم نمیکند ولی تو باور نکن.. میگویم  دیگر در انتظار داشتنت اه از ته دل نمیکشم و گریه نمیکنم ولی تو باور نکن..تو باور نکن نازنینم من هنوز پرم از خواستنت کودکم
من باشم بچه از پرورشگاه میارم

دقیقا

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچک رویایی من  دنیا اگر خودش را بکشد نمیتوان , به عشق من به تو شک کند,تمام بودنت را حس می کنم  🤰

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1279

اقوام دور دوتا بچه از پرورشگاه گرفتن بعد هجده سال طلاق گرفتن پدر بی محلی به بچه ها میکرددراخر فهمیدن فرزند خوانده هستند و چه آسیب روحی بدی دیدند.الان تا چیزی بشه مرد میگه بچه اخلاقش به من نرفته قیافه اش به کی رفته.مطمین باشید دراخر میگه نه بچه منه نه همسرم.

اقوام دور دوتا بچه از پرورشگاه گرفتن بعد هجده سال طلاق گرفتن پدر بی محلی به بچه ها میکرددراخر فهمیدن ...

اون خانواده ای که بچه میارن همه اینارو باید در نظر بگیرن

و اینا اگر به مشکل خوردن بی عقلی اون اقا بوده 

وگرنه دلایلش ایراد الکیه و بهوننه گیری

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کوچک رویایی من  دنیا اگر خودش را بکشد نمیتوان , به عشق من به تو شک کند,تمام بودنت را حس می کنم  🤰

کاش به خونوادش نمیگفتین در این حد اوضاعش... فقط میگفتین مشکل داره! 

الانم جنین اهدایی بگیرید از اسپرم قابل قبول تره! 

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩.                         داستان بارداری من 
شوهرم آزو اسپرمی غیر انسدادی داره عملم کرد ولی یه دونه اسپرمم نداشت

بچه ی من از پسر خودشونه

پسرم هست

یذره بهش اهمیت نمیدن

بی خیال حرف اونا باش

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷
8

اگه شوهرت راضیه بگیرین اولا چون مشکل پسرشونه دهنشونو می بندن بعدم بهشون بگین مثلا یه دکتر پیدا شده آی وی اف کردیم گرفته یا دارو خورده بهتر شده اسپرمش دلیل نداره همه چیو بذارین کف دستشون 

یه کاربر قدیمی از بند درومده 🤗
من بودم میگرفتم کلا با این چیزها مشکل ندارم بچه پرورشگاهی هم اگه شرایطش باشه حاضرم ب فرزندی بگیرم مه ...

چون مستاجرن از پرورشگاه بچه نمیدن بهشون

تا کفشهای مرا نپوشیدی و راه هایی که رفته ام نرفته ای مرا قضاوت مکن ای دوست ....
یه سوال؟ اسپرم اهدایی یعنی بچه مثل کسی میشه که اسپرم ازش گرفته شده وبچه بهش محرم میشه؟ درواقع اون پ ...

اسپرم، تخمک یا هرچی... 

بله بچه ژنتیکی مال اون طرف... اما از نظر شباهت ظاهری و اخلاقی به مادری که تو رحمش رشد کرده هم شباهت پیدا میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩.                         داستان بارداری من 
1257
اسپرم اهدایی هست مگه؟ من قبلاشنیدم توی ایران انجام نمیدن بخاطرمسائل شرعی البته نمیدونم درسته یانه ...

جدیدا انجام میدن، البته نه همه مراکز... 

و هنوز هم بعضی مراجع حرام میدونن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بنظرمن یا از پرورشگاه بیارین یا موسسه های ناباروری خیلی کمکتان میکنه. اسپرم اهدایی شاید بعدا شوهرتم دوست نداشته باشه البته بازم خودت صلاح میدونی. میتونی بچه نگیرین زن و شوهری کیف کنین. بقول پدرشوهر زن و شوهر پیر نمیشدن تا اینکه خدا بچه بهشون داد

1252