2737
2734
عنوان

مامانا کمک😔ادرارسوختگی شدید نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2865 بازدید | 51 پست
اون کلوبتازول هست نه کلوتریمازول 😆😆😆  هر دوش کورتنیه و به شدت اسیب زا شمام دیگه استفاده ...

عزیزم من چندین بار گرفتم و اسمشم کلوتریمازول هستش 

بعدشم من ک زدم خداروشکر عوارضی نداشت دکتر پسرم براش تجویز کرد

پماد کلوتریمازول برای مشکلات قارچی استفاده می‌شود، مشکلات عفونی از جمله بیماری‌هایی هستند که در صورت ...

میدونم عزیزم ولی کلوبتازول هم برای مشکلات پوستی استفاده میشه یه سرچ کن هست برای التهاب کلوبتازول میدن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من چندین بار گرفتم و اسمشم کلوتریمازول هستش  بعدشم من ک زدم خداروشکر عوارضی نداشت دکت ...

خدا رو شکر اخه پسر من پسوزیاریس داره همیشه التهاب پوستیه و قرمزه و همیشه دکتر کلوبتازول میده اوایل اشتباهی یه دارو خونه کلوتریمازول داده بود که دکترش گفت اون نه کلوبتازول 

البته هر دوش بد نیست اولی برا قارچه دومی برا التهاب که کورتون داره و منم کم استفاده میکنم 

میدونم عزیزم ولی کلوبتازول هم برای مشکلات پوستی استفاده میشه یه سرچ کن هست برای التهاب کلوبتازول مید ...

والا دکتر پسرم اینو داد و من هم راضی بودم

حالا دیگه اسی اگه دوس داره استفاده کنه دوسم نداره ک سرش و جون بچه ش سلامت 

البته من از وقتی پوشک پسرمو عوض کردم دیگه قارچ نگرفت

2731
والا دکتر پسرم اینو داد و من هم راضی بودم حالا دیگه اسی اگه دوس داره استفاده کنه دوسم نداره ک سرش و ...

خدا پسرت رو بهت ببخشه اره هر چیزی یه تجربه است استفاده کنه شاید قارچ باشه و بچش خوب بشه 

خدا رو شکر اخه پسر من پسوزیاریس داره همیشه التهاب پوستیه و قرمزه و همیشه دکتر کلوبتازول میده اوایل ا ...

خب واسه قارچ باید پماد قارچو گرفت دیگه عزیزم درسته؟

اصلا بنظرم اسی بره دکتر 😁