2703
2553
عنوان

مامانا کمک😔ادرارسوختگی شدید نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2812 بازدید | 51 پست
گلم پای پسر من ک قارچ میگرفت اینطوری ک میگم میشد حالا شما ببین پای بچه ت هم همینطوره یا نه پاهاش فد ...

اینم همینشکلیه اخه سوختگی قبلش با آردن خوب میشد این یکی نه یه قسمتم پوستش جدا شده 

خــ❤ــدایـآ خـودتـ بسـآز ♡ تــو بسـآزے قشنگتـرہ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اینم همینشکلیه اخه سوختگی قبلش با آردن خوب میشد این یکی نه یه قسمتم پوستش جدا شده 

خب گلم پس هیدروکورتیزون و کلوتریمازولو بخر باهم قاطی کن بزن ب همون قسمت عالی میشه امتحانش ضرر نداره ها

من سری اول پسرم اینطور شده بود نمیدونستم ک قارچه هرچقد کرم سوختگی میخریدم حتی ماستلا زدم اصلا خوب ک نمیشد هیچ بدتر هم میشد بعد ک بردمش دکتر دکترش این ۲تا پمادو داد 

خب گلم پس هیدروکورتیزون و کلوتریمازولو بخر باهم قاطی کن بزن ب همون قسمت عالی میشه امتحانش ضرر نداره ...

اگه رفتی داروخونه و بهت گفتن این ۲تا تقریبا ی کارو انجام میدن و بهت پیشنهاد دادن ک فقط یکیشو بگیری قبول نکن بگو جفتشو میخوای

2720

پمادشو عوض کن احتمالا حساسیت داره،،من ی بار بچم یکم قرمز شد،بهم گفتن پودر بچه بزن خوب میشه من زدم روز بعد دیدم قرمز تره،دوباره دیدم بدتر میشه ک بهتر نمیشه،طوری شده بود ک مثل تب خال قرمز و تاول مانند بود آخرش اومدم،ی پتو ازین قدیمیا داشتم،با قیچی ب س قسمت مساوی تقسیمش کردم، بچه رو گذاشتم روش،ی شلوار خالی هم کردم پاش ک اگه پسرم جیش کرد نپاشه،،عا رو پتو زیر بچه چند تا کهنه هم گذاشتم،،مرتب کهنه هارو عوض میکردم بعد ک کهنه ها تموم میشد،فقط پتو خالی وقتی پتوهای هم کامل خیس میشدن دیگه پوشکش میکردم،،پتو هارو مینداختم تو لباسشویی،،،بعدش یا بچه رو حتما میشستم،یا یا اگه مجبور میشدم دستمال مرطوب استفاده کنم دستمال مرطوب رو میشستم،،،پماد چشم ب ادرارسوختگیش زدم،بعد چند روز خوب خوب شد

2714
خب گلم پس هیدروکورتیزون و کلوتریمازولو بخر باهم قاطی کن بزن ب همون قسمت عالی میشه امتحانش ضرر نداره ...

ممنون عزیزم،فقط یه سوال تا چند روز بزنم؟مصرفش چجوریه؟

خــ❤ــدایـآ خـودتـ بسـآز ♡ تــو بسـآزے قشنگتـرہ

استارتر شیر خودت بهترین پماد و آب رو آتیشه☺️

یا همینجوری شیرتو بدوش بریز رو محل سوختگی و بازش بزار یکی دوروز

یا شیرتو بدوش بزار یه گوشه چنددقیقه بمونه بعد باپنبه اون چربی روی شیررو بگیر و بمال رو محل سوختگی

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید    

اون کلوبتازول هست نه کلوتریمازول 😆😆😆 

هر دوش کورتنیه و به شدت اسیب زا شمام دیگه استفاده نکن 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

اون چربی روی شیر از هزارتا پماد گرون و باکیفیت بهتره هرموقع بیکار شدی بزن هرچی بیشتر بزنی بهتره و یکی دوروز باز بزارش

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید    
اون کلوبتازول هست نه کلوتریمازول 😆😆😆  هر دوش کورتنیه و به شدت اسیب زا شمام دیگه استفاده ...

پماد کلوتریمازول برای مشکلات قارچی استفاده می‌شود، مشکلات عفونی از جمله بیماری‌هایی هستند که در صورت نبود و یا کمبود بهداشت به سرعت پیشرفت می‌کنند. این مشکلات در بین خانم‌ها زیاد می‌باشد اما در بین آقایان هم وجود دارد. پماد کلوتریمازول مهارکننده قارچ می‌باشد. پماد کلوتریمازول نیز همچنین برای رفع عفونت‌های دستگاه تناسلی زنان نیز تجویز می‌شود.

2706