1676
1605
عنوان

مامانا کمک😔ادرارسوختگی شدید نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 51 پست

استارتر شیر خودت بهترین پماد و آب رو آتیشه☺️

یا همینجوری شیرتو بدوش بریز رو محل سوختگی و بازش بزار یکی دوروز

یا شیرتو بدوش بزار یه گوشه چنددقیقه بمونه بعد باپنبه اون چربی روی شیررو بگیر و بمال رو محل سوختگی

نامرد ها !     چند بغض به یک گلو ؟ 😔          پایان مجازی98/8/14 ساعت 00:00 عاشقی  حلالمممم کنین😔🌹❤️✋
خب گلم پس هیدروکورتیزون و کلوتریمازولو بخر باهم قاطی کن بزن ب همون قسمت عالی میشه امتحانش ضرر نداره ...

اون کلوبتازول هست نه کلوتریمازول 😆😆😆 

هر دوش کورتنیه و به شدت اسیب زا شمام دیگه استفاده نکن 

هر کس بره عید دیدنی خر است🥴🥴🥴🐎🐎🐎🐎🐎

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

اون چربی روی شیر از هزارتا پماد گرون و باکیفیت بهتره هرموقع بیکار شدی بزن هرچی بیشتر بزنی بهتره و یکی دوروز باز بزارش

نامرد ها !     چند بغض به یک گلو ؟ 😔          پایان مجازی98/8/14 ساعت 00:00 عاشقی  حلالمممم کنین😔🌹❤️✋
اون کلوبتازول هست نه کلوتریمازول 😆😆😆  هر دوش کورتنیه و به شدت اسیب زا شمام دیگه استفاده ...

پماد کلوتریمازول برای مشکلات قارچی استفاده می‌شود، مشکلات عفونی از جمله بیماری‌هایی هستند که در صورت نبود و یا کمبود بهداشت به سرعت پیشرفت می‌کنند. این مشکلات در بین خانم‌ها زیاد می‌باشد اما در بین آقایان هم وجود دارد. پماد کلوتریمازول مهارکننده قارچ می‌باشد. پماد کلوتریمازول نیز همچنین برای رفع عفونت‌های دستگاه تناسلی زنان نیز تجویز می‌شود.

1522
اون کلوبتازول هست نه کلوتریمازول 😆😆😆  هر دوش کورتنیه و به شدت اسیب زا شمام دیگه استفاده ...

عزیزم من چندین بار گرفتم و اسمشم کلوتریمازول هستش 

بعدشم من ک زدم خداروشکر عوارضی نداشت دکتر پسرم براش تجویز کرد

پماد کلوتریمازول برای مشکلات قارچی استفاده می‌شود، مشکلات عفونی از جمله بیماری‌هایی هستند که در صورت ...

میدونم عزیزم ولی کلوبتازول هم برای مشکلات پوستی استفاده میشه یه سرچ کن هست برای التهاب کلوبتازول میدن 

عزیزم من چندین بار گرفتم و اسمشم کلوتریمازول هستش  بعدشم من ک زدم خداروشکر عوارضی نداشت دکت ...

خدا رو شکر اخه پسر من پسوزیاریس داره همیشه التهاب پوستیه و قرمزه و همیشه دکتر کلوبتازول میده اوایل اشتباهی یه دارو خونه کلوتریمازول داده بود که دکترش گفت اون نه کلوبتازول 

البته هر دوش بد نیست اولی برا قارچه دومی برا التهاب که کورتون داره و منم کم استفاده میکنم 

میدونم عزیزم ولی کلوبتازول هم برای مشکلات پوستی استفاده میشه یه سرچ کن هست برای التهاب کلوبتازول مید ...

والا دکتر پسرم اینو داد و من هم راضی بودم

حالا دیگه اسی اگه دوس داره استفاده کنه دوسم نداره ک سرش و جون بچه ش سلامت 

البته من از وقتی پوشک پسرمو عوض کردم دیگه قارچ نگرفت

والا دکتر پسرم اینو داد و من هم راضی بودم حالا دیگه اسی اگه دوس داره استفاده کنه دوسم نداره ک سرش و ...

خدا پسرت رو بهت ببخشه اره هر چیزی یه تجربه است استفاده کنه شاید قارچ باشه و بچش خوب بشه 

1668
خدا رو شکر اخه پسر من پسوزیاریس داره همیشه التهاب پوستیه و قرمزه و همیشه دکتر کلوبتازول میده اوایل ا ...

خب واسه قارچ باید پماد قارچو گرفت دیگه عزیزم درسته؟

اصلا بنظرم اسی بره دکتر 😁