1265
1254
عنوان

مامانا کمک😔ادرارسوختگی شدید نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 247 بازدید | 51 پست

سلام اسی عزیزم 

پسر منم خیلی خیلی پوست حساسی داره خیلی زود میسوزه و با هر پمادی خوب نمیشه ولی کرم ماستلا ک خریدم براش زدم معجزه کرد 

واقعا عالیه درعرض۲۴ساعت معجزه میکنه

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

البته ماستلا واسه ادرار سوختگیش خوب بود 

و اگه قارچ میگرفت پماد هیدروکورتیزون و کلوتریمازولو باهم قاطی میکردم میزدم ب قسمتی از پاش ک قارچ گرفته بود اینم خیلی خیلی عالیه 

پسر من ب چنتا پوشک حساس بود بخاطر همین قارچ میگرفت 

البته ماستلا واسه ادرار سوختگیش خوب بود  و اگه قارچ میگرفت پماد هیدروکورتیزون و کلوتریمازولو ب ...

ینی الان این قارچه؟خیلی بد شده پوستش😢

خــ❤ــدایـآ خـودتـ بسـآز ♡ تــو بسـآزے قشنگتـرہ
1279
نه من میزدم دکتر داده بود...

شاید بچه شما قارچ داشته که دکتر ان ان بهش داده 

در کل ان ان مصرفش زیاد خوب نیست پوستو نازک میکنه

فقط 9 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
ینی الان این قارچه؟خیلی بد شده پوستش😢

گلم پای پسر من ک قارچ میگرفت اینطوری ک میگم میشد حالا شما ببین پای بچه ت هم همینطوره یا نه

پاهاش فدق العاده قرمز میشد و متورم میشد و بعضی از قسمتاش هم کمی خون میومد ولی بیشتر قرمز و متورم ب همراه سوزش شدییییییید

چرا 😟😟 یعنی بده من واسه پسرم استفاده کردم 😢

نه بد نیس اتفاقا خیلی عالی بود منم قبلا مصرف میکردم واسه حساسیت پوستیم ولی اینسری که رفتم گفت جمع شده کلا دیکه تولید نمیشه 

1221
گلم پای پسر من ک قارچ میگرفت اینطوری ک میگم میشد حالا شما ببین پای بچه ت هم همینطوره یا نه پاهاش فد ...

اینم همینشکلیه اخه سوختگی قبلش با آردن خوب میشد این یکی نه یه قسمتم پوستش جدا شده 

اینم همینشکلیه اخه سوختگی قبلش با آردن خوب میشد این یکی نه یه قسمتم پوستش جدا شده 

خب گلم پس هیدروکورتیزون و کلوتریمازولو بخر باهم قاطی کن بزن ب همون قسمت عالی میشه امتحانش ضرر نداره ها

من سری اول پسرم اینطور شده بود نمیدونستم ک قارچه هرچقد کرم سوختگی میخریدم حتی ماستلا زدم اصلا خوب ک نمیشد هیچ بدتر هم میشد بعد ک بردمش دکتر دکترش این ۲تا پمادو داد 

خب گلم پس هیدروکورتیزون و کلوتریمازولو بخر باهم قاطی کن بزن ب همون قسمت عالی میشه امتحانش ضرر نداره ...

اگه رفتی داروخونه و بهت گفتن این ۲تا تقریبا ی کارو انجام میدن و بهت پیشنهاد دادن ک فقط یکیشو بگیری قبول نکن بگو جفتشو میخوای

1226

پمادشو عوض کن احتمالا حساسیت داره،،من ی بار بچم یکم قرمز شد،بهم گفتن پودر بچه بزن خوب میشه من زدم روز بعد دیدم قرمز تره،دوباره دیدم بدتر میشه ک بهتر نمیشه،طوری شده بود ک مثل تب خال قرمز و تاول مانند بود آخرش اومدم،ی پتو ازین قدیمیا داشتم،با قیچی ب س قسمت مساوی تقسیمش کردم، بچه رو گذاشتم روش،ی شلوار خالی هم کردم پاش ک اگه پسرم جیش کرد نپاشه،،عا رو پتو زیر بچه چند تا کهنه هم گذاشتم،،مرتب کهنه هارو عوض میکردم بعد ک کهنه ها تموم میشد،فقط پتو خالی وقتی پتوهای هم کامل خیس میشدن دیگه پوشکش میکردم،،پتو هارو مینداختم تو لباسشویی،،،بعدش یا بچه رو حتما میشستم،یا یا اگه مجبور میشدم دستمال مرطوب استفاده کنم دستمال مرطوب رو میشستم،،،پماد چشم ب ادرارسوختگیش زدم،بعد چند روز خوب خوب شد

خوده کاندولا بزن از هر چیزی بهتره 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
خب گلم پس هیدروکورتیزون و کلوتریمازولو بخر باهم قاطی کن بزن ب همون قسمت عالی میشه امتحانش ضرر نداره ...

ممنون عزیزم،فقط یه سوال تا چند روز بزنم؟مصرفش چجوریه؟

فقط پماد سوحتگی مینو و بس 

یاهمون روغن ماهی .خیلی خوبه خیلی با یبار زدن کل سوختگی پاش میره

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35