1472
1411

دخترم از دیروز خیلی شدید سوخته قرمزه و برجسته یکم و یه قسمتش پوستش رفته تا الان یه دندون دراورده،من همیشه میشورم و خشکش میکنم بازم میزارم هوا بخوره.پماد آردن که کالاندولا داره زدم بهتر نشده هنوز

کسی تجربه داره کمک کنه 

خــ❤ــدایـآ خـودتـ بسـآز ♡ تــو بسـآزے قشنگتـرہ

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

من دخترم اینجوری بود الان که چهارسالشه 

یکی بهم پیشنهاد داد شربت المنیوم ام جی یکم می زدم بعد سریع خوب می شد

شما هم اول با دکترش مشورت کن

♥️خدایا سپاسگزارم که هستی❤👨‍👩‍👧‍👦
1447

زینک اکسید.عزیزم همیشه قبل پوشک کردن زینک اکسید بزن تا نسوزه.حتی اگرم سوختگی نداشته باشه

مادر بزرگ دوستم تو عروسیش بغل گوشش بهش توصیه کرده که هیچوقت تعریف هیچ زنی رو جلو شوهرت نکن چون باعث میشه که شوهرت به زنهای اطرافش دقت کنه و عادتش بشه.بهش یاد داده بود که هیچوقت نون و تخم مرغ تو خونتون تموم نشه چون شبی نصف شبی کسی بیاد خونتون انتظار چلو کباب نداره  حداقل یه نیمرو میزاری جلوش.جایی نباش که ورنخیزی حرفی نزن که ورنتیزی(یعنی مراقب نشست و برخاستت باش).اگه شوهرت دوستت داشته باشه خیالت راحت اما اگه دنیا دوستت داشته باشه شوهرت دشمنت باشه فایده نداره.همیشه پوستو بشکاف پولتو بزار توش یعنی همیشه پس انداز مخفی داشته باش.میگفت تعریف دونفرو پیش بقیه نکن یکی بچه یکی شوهرزود چشم میخورن.میگفت یه روز به این  میرسی که  اول وآخرفقط شوهرت میمونه برات نه بچت نه پدرو مادرت،پس همیشه هوای شوهرتو داشته باش

یه خانومی میگفت از شیر خودم ریختم روی جای سوختگی اردار دو روزه خوب شده

سفیده تخم مرغ هم یکی از اقوام برا بچش استفاده کرد خوب بود

دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ...                                                                                                    کلیک کن.تاپیک دعا واسه حاجت روایی و... هست.توام تجربتو بذار بقیه استفاده کنن.مرسی❤

وقتی میخوابه تشک مشمایی زیرش پهن کن دیگه پوشک نکن.. شلوار پاش کن روغن نباتی بزن عالیه

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
1474