2737
2734
عنوان

شما هم این کار رو میکنید؟

877 بازدید | 33 پست

♻️ آیا می‌دانستید ۳۵٪  درخت‌های قطع شده در جهان برای تولید کاغذ به کار می روند؟ بازیافت ۱ تن کاغذ یعنی: جلوگیری از قطع ۲۰ درخت، صرفه جویی در ۷۰۰۰ لیتر آب، جلوگیری از تولید ۵/۲ متر مربع زباله و پیگیری از ورود ۳۰ کیلوگرم آلاینده به هوا. با تفکیک زباله از مبدأ به فرآیند تفکیک کاغذ کمک کنیم.
در ایران هر ثانیه ۳۵۰ متر جنگل نابود می شود.

باور کنین تفکیک کاغذ و پلاستیک اصلا وقت گیر نیست! 

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

وفت نمیگیره ولی پول ی مشما زباله باید بیشتر بدی درسته؟؟؟؟

شهرداری واسش مهم‌نیس وگرنه خودش مشما زباله توضیع میکرد 

پول همون یدونه مشما زباله هم نداریم

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
وفت نمیگیره ولی پول ی مشما زباله باید بیشتر بدی درسته؟؟؟؟ شهرداری واسش مهم‌نیس وگرنه خودش مشما زبال ...

شما میوه رو  تو چی میخری؟ خب از همون استفاده کن. بعدم در کل ضررش فقط واسه شهرداری نیست به خود شما هم برمیگرده. کمی دلسوز نسل بعدمون باشیم.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه بار یک پیام روی عابربانک دیدم که با این مضمون با نگرفتن کاغذ موجودی از دستگاه از قطع ۲۵۰۰ درخت جلوگیری کنیم 

من هیچ موقع موجودیمو نمی گیرم فقط میزنم گزینه  ی رویت 

البته تعدادش رو مطمین نیستم 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
بله من تلاش میکنم کوچکترین زباله ودور ریز روجداسازی کنم،خیییلی روی این مسئله حساسم وبه بچه هام آموزش ...

چه خوب که به بچه هاتونم میگین. یک سری نکات کلا باید فرهنگسازی بشه وگرنه جا نمیفته.

من ودخترم اینکارو میکردیم  

سر کوچه مون تره باره وداخلش غرفه  شهرداری هست  چند ماه پیش دخترم باذوق زباله های خشک وبرد تحویل بده  وقتی اومد بغض داشت  گفت چند تا خانم که از کنارم رد شدن  گفتن  اییییش این دختره رو نگا آشغال جمع کنه  

دیگه از اونموقع  نسبت به اینکار سرد شده 

توهرتاپیکی غلط املایی ببینم  تذکر میدم  لطفا ناراحت نشین دوستای گلم 😍😍😍😍😍😍
2738
مراكز بازيافت كيسه رايگان ميدن  من يه شهر كوچيكم و تو شهر ما كه اينطوره

چه عالی که گفتین

من اطلاع نداشتم

سمت مامانم اینا میبری تحویل میدی تاید میدن اگر زیاد باشه.

چه عالی که گفتین من اطلاع نداشتم سمت مامانم اینا میبری تحویل میدی تاید میدن اگر زیاد باشه.

من از كاورهايي كه تو خشك شويي رو لباس ميكشن هم براي جمع آوري زباله هاي بازيافتي استفاده ميكنم 😁

یه بار یک پیام روی عابربانک دیدم که با این مضمون با نگرفتن کاغذ موجودی از دستگاه از قطع ۲۵۰۰ درخت جل ...

من جزوه هامو 4 برگ رو روی یه برگه آچار میزنم و پشت رو . خیلی کمتر برگه مصرف میشه اخرشم اگر درس رو پاس بشم میدمش به ورودی بعد خودم. البته تمام نکات مهم سوالات امتحانی هم توش هایلایت شده:))

چه خوب که به بچه هاتونم میگین. یک سری نکات کلا باید فرهنگسازی بشه وگرنه جا نمیفته.

بله دقیقا باید تک تک افراد جامعه درهرجایگاهی که هستن وظیفشونو درست انجام بدن وفقط متوقع نباشن وغرغرکنن،من شنیدم توبعضی کشوارهازباله خشک رومثلا ظرف ماست وپنیر رواول میشورن بعد توسطل زباله خشک میندازن

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
بله من تلاش میکنم کوچکترین زباله ودور ریز روجداسازی کنم،خیییلی روی این مسئله حساسم وبه بچه هام آموزش ...

دوستان دوتا  نکته هم من بگم ، لطفا غذا نوش جان می کنید اضافه ی برنج تون رو بریزید تو یه ظرفی بزارید کنار تیر برق ها یا پشت بام یا بالکن  تا پرنده ها بخورند 

جوجه کباب یا مرغ نوش جان می کنید استخوان هاش رو در سطل زباله نریزید بزازید کنار تیر برق گربه ها یا سگ ها بیان بخورند ، باور کنید خیلی حس خوبی داره این کارها 😍😍😍

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
من از كاورهايي كه تو خشك شويي رو لباس ميكشن هم براي جمع آوري زباله هاي بازيافتي استفاده مي ...

دیگه خلاقیتت تو حلقم:))

من جزوه هامو 4 برگ رو روی یه برگه آچار میزنم و پشت رو . خیلی کمتر برگه مصرف میشه اخرشم اگر درس رو پا ...

آفرین ، خوش به حال اون دانشجو :-)

2706