2703
2553
عنوان

خدایی یه چیز عجیب یادم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 107 پست

منم تو ی عروسی موهامو فر کرده بودم یهو دیدم یکی از پشت سر موهامو کشید با عصبانیت برگشتم دیدم دو تا دختر نوجوون سر اینکه موهای من کلاه گیسه یا برا خودمه شرط بسته بودن از قیافه ترسیدشون خندم گرفت...شما هم بخند ب این خاطره روحت تازه شه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

بابا خوبی که من مادرشوهرم اندازه دویست گرم سیم ظرفشور رو سرشه بعد بع من میگه موهامون شبیه همه😂😂😂😂😂 

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از معلمم میگفت قدیما توی خاستگاری ی بچه با خودشون میبردن تا توی مراسم یهو روسری عروس رو بک ...

خب کار خوبی میکردن دیگه الآن عموی دوستم ۴۰سال پیش با یه خانمی ازدواج کرد کچل بود خیلی ناراحت بود غصه میخورد نذاشتن طلاقش بده ولی اونم چون رغبتی بهش نداشت اصلا نزدیکش نرفت و بچه دارم نشدت😓خب مردام گناه دارن تو یه مواردی حق دارن.یا دوست خودم به مریضی داشت تمام بدنش لک قهوه ایی میزدتیکه تیکع غیر صورتش و دستاش به خواستگارش نگفت ازدواج کرد بعدم الآن شوهرش بارها گفته سرم کلاه گذاشتی به خاطر مهریه ته طلاقت نمیدم

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
2456
لابد گفته چرا زنت اینقدر زرد و بی حاله😂😂😂😂😂

زرد و بی حال کجا بود خواهر عین پنجه افتابم😂😂😂😂نمیدونم چی گفته عفریته خانوم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
اما میدونی چیه میخام شوهرمو راضی کنم بره اشتی کنه باهاشون...چون سنشون بالاست میترسم یه بلایی سرشون ب ...

👍 ولی الان نه

بذار یکی دوهفته دیگه

البته اگ ستارهه کار خودشو نکنه تا هفته دیگه 😅

(    )
👍 ولی الان نه بذار یکی دوهفته دیگه البته اگ ستارهه کار خودشو نکنه تا هفته دیگه 😅

والا میترسم ...همینجوریشم کلی درد و مریضی دارن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2714
منم تو ی عروسی موهامو فر کرده بودم یهو دیدم یکی از پشت سر موهامو کشید با عصبانیت برگشتم دیدم دو تا د ...

منم تو عروسی هرکی موهاش پر و بلنده میکشم ببینم موهای خودشه یا مصنوعیه😃😃😃منم از اون مادزشوهرا میشما

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  

وااا😐😅😅😅😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

@chom_valaa    

منو يجا تگ كردي بودي تعطيل شده بود كنجكاو شدم

چي بود؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
وااا😐😅😅😅😅😅

دیر رسیدی که...

نازنی بعد از ظهر یه تاپیک بزن دور هم باشیم غیبت کنیم

دیر رسیدی که... نازنی بعد از ظهر یه تاپیک بزن دور هم باشیم غیبت کنیم

تازه دارم ميرم خونه اخه😅اومدم سايت

بااچه برم يكم بخوابم عصر تاپيك ميزنم

تازه دارم ميرم خونه اخه😅اومدم سايت بااچه برم يكم بخوابم عصر تاپيك ميزنم

۵به بعد بزن

2706