2726
عنوان

خدایی یه چیز عجیب یادم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 1607 بازدید | 107 پست

اینکه خوبه من ی زمانی موهامو اکس کرده بودم ابروهام برداشته رنگ و ایناو... خواستگار اومد

همونجا گفت ب ما نگفتن قبلا ازدواج کردین گفتیم ازدواج نکردم گفت چرا موهات رنگه 

یعنی در این حد داغون بودن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یکی از معلمم میگفت قدیما توی خاستگاری ی بچه با خودشون میبردن تا توی مراسم یهو روسری عروس رو بکشه ببینن موه داره یا کچله😐

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
  منو میبرد ام ار آی

شاید 😂😂😂

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
 یکی از معلمم میگفت قدیما توی خاستگاری ی بچه با خودشون میبردن تا توی مراسم یهو روسری عروس رو بک ...

وای یا خدا قدیما که همه ی دخترها موهای پر پشت و ناز بوده 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........
بعد بازم ادامه دادی، و با همچین خانواده ای وصلت کردی؟ من بودم میزدم زیر همه چی و میگفتم شمارو بخیر و ...

راستش از نظر موقعیت اجتماعی تحصیلات پول همه چی خوب بودن ولی به شدتتتت قدیمی فکر میکنن و الانم خیلی مادرشوهر بازی در میاره باز پدرشوهرم بهتره

الان دیدی تو سایت همه ازم میترسن ؟اون موقع بی زبون مظلوم بودم 

من شوهرم فروشگاه لباس داشت بار اول که بعد نامزدی رفتم اونجا خواهر شوهرمم بود...شوهرم لباس کادو داد بهم گفت برو پرو کن تا رفتم تو پرو خواهر شوهرم پرید تو گفت میتونم بدنتو ببینم😤😤منم گفت وای نه عزیزم لطفا برو بیرون😂😂میخاست ببینه عیب و ایرادی دارم یا نه😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706