1147
1254
عنوان

خدایی یه چیز عجیب یادم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 1554 بازدید | 107 پست
اره عزیز. حتی همین الانم با حرفاشون زجرم میدن. انقدر مادرشوهرم با دروغاش شوهرم رو پر کرد تا شوهر رو ...

عزيز دلم قربون دل شكستت برم شما ك بارداري ميشه يه دعايي در حقم بكني؟من يه حاجتي دارم ميشه شما دعا كني خدا حاجت منو بده؟خيلي درمونده ام!😞

عجب پرو و بی حیا بوده  نکرده یه بهونه دیگه بیاره رک گفته

حالا به خدا خودشون بسکه پوستاشون افتضاحه شوهرم نمیزاره کرم پودر و پنکک بزنم میگه صورتت مثل مال خواهر میشه.بدنشونم که هیچی نگم بهتره

پرپروک۷۱هستم دوستان...عشق همتون😁😁
چرا؟

دیشب اونهمه ناله و نفرینش کردیم باهم 😁😩

بعد ک شب بخیر گفتم بهت

رفتم درو باز کردم بیرونو یه نگاهی بندازم

دیدم آسمون چقد قشنگه‌. گوشیمو برداشتم یه عکس گرفتم از آسمون

الان ک نگاه کردم یچیزی شبیه ستاره دنباله دار دیدم تو عکس 😮

میگن ستاره دنباله دار دعا رو براورده میکنه 😐

عکسشم تو تل واسه شوکول فرستادم

آخی 😢 یادش بخیر ..... با صد تومن‌ میرفتیم مغازه با دوتا چیپس و پفک و ساندیس و یخمک و بستنی و شکلات و آدامس و رنگارنگ برمیگشتیم 😢 الان دیگه نمیشه ... لامصب همه جا دوربین نصب کردن 😅

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

چی؟؟ نفهمیدم کلا

منم😐😐

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
چرا؟

بالا سمت چپ رو ببین 😮🤔

آخی 😢 یادش بخیر ..... با صد تومن‌ میرفتیم مغازه با دوتا چیپس و پفک و ساندیس و یخمک و بستنی و شکلات و آدامس و رنگارنگ برمیگشتیم 😢 الان دیگه نمیشه ... لامصب همه جا دوربین نصب کردن 😅
1258
اره چه خوشگله....من اعتقاد دارم که خدا جای حق نشسته...

واقعا بنظرت ستاره دنباله داره 🤔

اره چه خوشگله....من اعتقاد دارم که خدا جای حق نشسته...

من ۵ دیقه برم و بیام 

داداش کوچیکم داره میاد موتور عمادو ببره بازی کنه 😁

برم موتورو بدم بهش بیام 😄

واقعا بنظرت ستاره دنباله داره 🤔

اما میدونی چیه میخام شوهرمو راضی کنم بره اشتی کنه باهاشون...چون سنشون بالاست میترسم یه بلایی سرشون بیاد و شوهرم بشه مقصر

پرپروک۷۱هستم دوستان...عشق همتون😁😁
1274

خدا مرگش بده

😷😤عضو کمپین مبارزه با کلمات خیلی تهوع آورِ  شوشو😩😫😖😲😦😷😷آقاااااااااایی😤😤😷😷عجقم😈😈عجیییییییییجم😮😮سِز😤😷😲😷😷پِری😲آز😦😷😤آخایی😷😷

میزدی تو دهنش بعد میگفتی ببینم دندونات مصنوعیه میفته یا برا خودته🤔🤭

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖
1264

منم تو ی عروسی موهامو فر کرده بودم یهو دیدم یکی از پشت سر موهامو کشید با عصبانیت برگشتم دیدم دو تا دختر نوجوون سر اینکه موهای من کلاه گیسه یا برا خودمه شرط بسته بودن از قیافه ترسیدشون خندم گرفت...شما هم بخند ب این خاطره روحت تازه شه

بابا خوبی که من مادرشوهرم اندازه دویست گرم سیم ظرفشور رو سرشه بعد بع من میگه موهامون شبیه همه😂😂😂😂😂 

هرچه تبــــّر زدی مرا،زخم نشد جوانـــــه شد....😎یه چی دیگه هم بگم :خدایا روا مدار گدا معتبر شود 😖😖😖
 یکی از معلمم میگفت قدیما توی خاستگاری ی بچه با خودشون میبردن تا توی مراسم یهو روسری عروس رو بک ...

خب کار خوبی میکردن دیگه الآن عموی دوستم ۴۰سال پیش با یه خانمی ازدواج کرد کچل بود خیلی ناراحت بود غصه میخورد نذاشتن طلاقش بده ولی اونم چون رغبتی بهش نداشت اصلا نزدیکش نرفت و بچه دارم نشدت😓خب مردام گناه دارن تو یه مواردی حق دارن.یا دوست خودم به مریضی داشت تمام بدنش لک قهوه ایی میزدتیکه تیکع غیر صورتش و دستاش به خواستگارش نگفت ازدواج کرد بعدم الآن شوهرش بارها گفته سرم کلاه گذاشتی به خاطر مهریه ته طلاقت نمیدم

لطفا برای شفای مادرم👵یک حمد بخونید سپاس  
1252