1147
1254
عنوان

خدایی یه چیز عجیب یادم اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 1555 بازدید | 107 پست
ای واییی بارداری؟حرص نخور  عزیزم

اره عزیز. حتی همین الانم با حرفاشون زجرم میدن. انقدر مادرشوهرم با دروغاش شوهرم رو پر کرد تا شوهر رو انداخت به جونم. برا اولین و اخرین بار از شوهرم کتک خوردم. وقتی کتک خوردم صبرم لبریز شد و گفتم بریم با مامانت روبرو کنیم. وقتی روبرو کردیم معلوم شد مادرشوهرم همه حرفارو دروغ گفته بود. شوهرم از خجالتش حتی سرش رو نمیتونست بالا بیاره ولی مادرشوهر به جای اینکه شرمنده بشه گفت هرچی کتک خوردی حقت بوده تازه کمت هم بوده، ناراحتی برو طلاق بگیر.فکر میکرد شوهرم سکوت کنه و بازم ازش حمایت کنه ولی شوهرم امپر چسبود و بهش گفت این فضولیا به تو نیومده. مادرشوهر از همین حرف اتیش گرفت. فرداش با پدر شوهرم اومد تو در و همسایه هرچی فحش زشت ناموسی لایق خودش بود رو به من داد و رفت. بعد، قسم خورد کاری میکنه که پسرش طلاقم بده. حتی همین الانم که باردارم دست از تلاشش بر نداشته. دائم در حال اختلاف انداختن. باز الهی شکر که شوهرم عاقل بود و خیلی به حرفاشون دیگه اهمیت نمیده وگرنه نمیدونم اخر و عاقبتم چی میشد. حلالشون نمیکنم. خدا اگر خداست باید تقاص دل شکسته منو ازشون بگیره

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان دیدی تو سایت همه ازم میترسن ؟اون موقع بی زبون مظلوم بودم 

عزیزم مادرشوهری میشناسم بعد از جلسه خاستگاری ساعت ۶صب رفته بود خونه دختره تو رختخوابش نگاش کرده بود ببینه بدون ارایش چطوره . بعدم گفته بودن چی شده چرا الان اومدی گفته بود اومدم سایز انگشتشو بگیرم ...

دمش گرم 😅 خواسته گربه رو دم حجله بکشه 😁

ولی نمیدونسته گربه چیه عروسش ببریِ واسه خودش 😁

حالا موهای خودت بود یا نه 😆

آخی 😢 یادش بخیر ..... با صد تومن‌ میرفتیم مغازه با دوتا چیپس و پفک و ساندیس و یخمک و بستنی و شکلات و آدامس و رنگارنگ برمیگشتیم 😢 الان دیگه نمیشه ... لامصب همه جا دوربین نصب کردن 😅

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

@tyasan   بیا یه چیز بگم بخندی

الان شوهرم اومد خونه رفته دویست تومن واسه من قرص های تقویتی گرفته😂😂😂😂بی خبر بدون اینکه من بگم...  

اگه مادر شوهرم بفهمه به امید خدا سکته رو زده ها😂

بد جور کنجکاوم بدونم دیشب عفریته چیا گفته بهش😒

پرپروک۷۱هستم دوستان...عشق همتون😁😁
دمش گرم 😅 خواسته گربه رو دم حجله بکشه 😁 ولی نمیدونسته گربه چیه عروسش ببریِ واسه خودش 😁 حالا موه ...

جالبه که دندوناشو چک نکرده که مصنوعی نباشه😂😂😂

پرپروک۷۱هستم دوستان...عشق همتون😁😁
1258
@tyasan   بیا یه چیز بگم بخندی الان شوهرم اومد خونه رفته دویست تومن واسه من قرص های تقویتی گر ...

وای 😁😁😁 بزن بر بدن ❤✋ حالا تپل نشی یوخت 😁

آخی 😢 یادش بخیر ..... با صد تومن‌ میرفتیم مغازه با دوتا چیپس و پفک و ساندیس و یخمک و بستنی و شکلات و آدامس و رنگارنگ برمیگشتیم 😢 الان دیگه نمیشه ... لامصب همه جا دوربین نصب کردن 😅

حالا چ اصراری داشته کشف کنه

چند تا نکته رو خالی از لطف نیست که عنوان کنم🙈_دوست عزیزم اگر مذهبی هستی لطفا منو ریپلای نکن منم شمارو ریپلای نمیکنم به عقاید هم احترام بذاریم ما از دو تا دنیای کاملا متفاوتیم❤️🌺_من یک حامی حیوانات هستم و به عقیده من.مهربونی با حیوانات در تضاد با مهربونی با انسانها نیست.این کار من کاملا دلی هست لطفا ایراد نگیرید🙏🚶‍♂️_من متاسفانه نمیتونم به کسی که هیچ اطلاعی از بورس نداره کمکی کنم دوست من اما اگر سوالی بود و یا نیاز داشتید مورد خاصی رو توضیح بدم در خدمتم🌸
@tyasan   بیا یه چیز بگم بخندی الان شوهرم اومد خونه رفته دویست تومن واسه من قرص های تقویتی گر ...

حیف تل نداری 😂 عکس قرصا رو میذاشتی پروفایلت 😂

مینوشتی من و قرصای تقویتی شوشوخَر یهویی 😂

1281
تاپیک خلوت بودا اومدی همه رو لایک کردی برگشتن تو تاپیک😂😂😂😂

ب من چه 😆

پست میذاریم میره تو بروز شده ها 😆

اه اه از هر چی مادرشوهره عقم گرفت بااین چیزایی که تعریف کردین. پیروپاتال های عقده ای که فکر میکنن پسرشون تحفه س

مارا مدار خوار که ما عاشقیم و زار و بیمار و دل افگار و جدا مانده از نگار
من شوهرم فروشگاه لباس داشت بار اول که بعد نامزدی رفتم اونجا خواهر شوهرمم بود...شوهرم لباس کادو داد ب ...

عجب پرو و بی حیا بوده 

نکرده یه بهونه دیگه بیاره رک گفته

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1257
وای فکر خبیثانت بد جور به دلم نشست😁

میگم ب دلم افتاده مادرشوهرت سکته میکنه همین روزا 😒

میدونی چرا ؟

روز اول عروسی سرشو انداخت پایین بیاد داخل فوری به شوهرم گفتم چادر بیار انقددددر بدش اومد که چرا گفتی ...

چی؟؟ نفهمیدم کلا

فقط 28 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1220