1147
1254
عنوان

خدایی یه چیز عجیب یادم اومد

1555 بازدید | 107 پست

۸ سااال پیش زمانی که میخواستم برم آزمایش خون مادرشوهرم موهامو گرفت کشید ببینه برا خودمه یا مصنوعیه گفت اخه بعصی از دخترا موهای خودشون نیست 

😅😅😅😅😅

معجزه کوچولوی قشنگم تو اومدی و دنیامون عوض شد ایمانمون قوی تر و قلبمون زلالتر شد....تو رو "خدا" تواوج ناامیدی بهمون داد   تورو اربابم "عباس" بهمون بخشید دقیقا تو روز تاسوعا" خدایا شکرت 

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

😬😬😬

برای خوش نامی صدسال کم است...و برای بی ابرویی یک لحظه کافیست....اینو همیشههه یادتون باشه اولاااا.                   دوما اینکه من کاربر قدیمی هستم😅داشتم شناسایی میشدم تغییر هویت دادم😥           سوما اینکه من یه داداش مریض دارم اگه میشه واسش یه صلوات بفرستین شفا پیداکنه☺                           چهارما اینکه درخاست دوستی ندید ازش خاطره خوبی ندارم😅😭😭😭😭       دیگه فعلا همینا چیزی یادم اومد اضافه میکنم😁
1279

کارگاه گجت 

مامان جون💙   I love you💙Ek het jou lief💙 Te dua💙 Ana behibek 💙 Yes kez sirumen💙 M’bi fe💙 Aamee tuma ke bhalo aashi💙 Ya tabe kahayu💙 Nahigugma ako kanimo💙 Obicham te💙 Soro lahn nhee ah💙 Ngo oiy ney a💙 T’estimo💙 Ne mohotatse💙 Ndimakukonda💙 Mi aime jou💙Volim te💙 Miluji te💙 Jeg Elsker Dig💙Ik hou van jou💙 Mi amas vin💙 Ma armastan sind💙 Afgreki’💙 Eg elski teg💙 Doset daram💙 Mahal kita💙 Mina rakastan sinua💙 Je t’aime, Je t’adore💙 Ta gra agam ort💙 Mikvarhar💙 Ich liebe dich💙 S’agapo💙 Hoo thunay prem karoo choo💙 Palangga ko ikaw💙 Aloha wau ia oi💙 Ani ohev otah 💙 Guina higugma ko ikaw💙 Hum Tumhe Pyar Karte hae💙 Kuv hlub koj💙 Nu’ umi unangwa’ta💙 Szeretlek💙 Eg elska tig💙 Palangga ko ikaw💙 Saya cinta padamu💙 Negligevapse💙 Taim i’ ngra leat💙 Ti amo💙 Aishiteru💙 Naanu ninna preetisuttene💙 Kaluguran daka💙 Nakupenda💙 Tu magel moga cho💙 Sarang Heyo💙 Te amo💙 Es tevi miilu💙 Bahibak💙 Tave myliu💙 Saya cintakan mu💙 / Aku cinta padamu💙Njan Ninne Premikunnu💙 Wo ai ni💙 Me tula prem karto💙 Kanbhik💙 Ana moajaba bik💙 Ni mits neki💙 Ayor anosh’ni💙 Jeg Elsker Deg💙Syota na kita!!💙 Inaru Taka💙 Mi ta stimabo💙 Doo-set daaram💙Iay ovlay ouyay💙 Kocham Ciebie💙 Eu te amo💙 Te ubesk💙 Ya tebya liubliu💙 Tha gra\dh agam ort💙 Volim te💙 Ke a go rata💙Maa tokhe pyar kendo ahyan💙 Techihhila💙 Lu`bim ta💙 Ljubim te💙 Te quiero / Te amo💙 Ninapenda wewe💙 Jag alskar dig💙 Ich lieb Di 💙Mahal kita💙 Wa ga ei li 💙Ua Here Vau Ia Oe 💙Nan unnai kathalikaraen 💙Nenu ninnu premistunnanu💙Phom rak khun 💙 Seni Seviyorum💙 Ya tebe kahayu💙mai aap say pyaar karta hoo💙 Anh ye^u em 💙‘Rwy’n dy garu💙 Ikh hob dikh💙 Mo ni fe💙

میخواستی دس بکنی تو چشش بگی اخه بعضی مادرشوهرا کورن😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر پریودمه   💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
8

بعد بازم ادامه دادی، و با همچین خانواده ای وصلت کردی؟ من بودم میزدم زیر همه چی و میگفتم شمارو بخیر و مارو به سلامت. شما که از الان اینجوری هستین خدا به داد بعد ازدواج برسه

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1257

اینکه خوبه من ی زمانی موهامو اکس کرده بودم ابروهام برداشته رنگ و ایناو... خواستگار اومد

همونجا گفت ب ما نگفتن قبلا ازدواج کردین گفتیم ازدواج نکردم گفت چرا موهات رنگه 

یعنی در این حد داغون بودن

1241