2726
عنوان

بچه ها بی بی چک منو ببینید ساعت دوازده و نیم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 77 پست
احتمال داره مثبت باشه پریودات منظمه؟ یا آزمایش بتا بده یا دو روز دیگه بی بی چک بزن برای منم اینج ...

بله عزیزم منظم هست ....

دردای پریود ندارم فقط سینه درد دارم 

یعنی ممکن باردار باشم ..ای خدا 💔🙏🙏😟

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیبی چکم برای امروزه امروز ۱۵ روز از آمپول میگذره!خبری از پریود نیست چند روزه می ایستم دلدرد دارم ...

عزیزم منم خیلی دارو مصرف کردم ....

انشالله که صبرت زود سر بیاد عزیزم 💖💖💖💖

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏
به نظرمن مثبته برا دوست من همینطوری شد باردار بود

😭😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢💖ای خداااا....

یعنی ممکن ....

2728

اینو سه روز پیش گذاشتم اینجوری شد

دقیقا 💔من که از فشار زیاد روحی هی مثبت شد منفی پشت کتفم میسوزه 

دیگه بیبی چک نذار عزیزم من ک این دوره اصلا نرفتم بخرم 

گفتم اگه عقب انداختم خیلی مشکوک شدم میرم آزمایش 

اینطوری تکلیف آدم مشخص میشه

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
من یادمه از وقتی تحریم شدیم اینجوری شد😐

آره واقعا اون تستی ک استفاده میکنن معلوم نیس چه مشکلی داره ک اینطوری میشه

چرا بیبی چکا جدیدا اینطوری شدن اولش منفی هستن بعد مثبت میشن  قبلا اگه منفی بود تا ی ماه دیگم م ...

واقعا.اصلا این بی بی چکا مسخره شدن یا بی کیفیت سرب سر مردم میزارن.قبلا اینطوری نبودن سا کامل منفی یا کامل مثبت.مال پیش مال منم هاله داشت از این پررنگتر بود آز دادم منفی بود

عزیزم منم خیلی دارو مصرف کردم .... انشالله که صبرت زود سر بیاد عزیزم 💖💖💖💖

ممنونم عزیزم💖💖💖

خدا پدرتو رحمت کنه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

سلام بچه ها من امروز شش روز از موعود گذشته ولی بی بی منفی شد پریود منظم داشتم ولی اولین بار کلومیفن خوردم این ماه تنها فرقی که تو این چند روز داشتم ادرار بیشتر از قبل و بی حوصلگی شدی مه نظرتون چیه 

[QUOTE=90576611]بله عزیزم منظم هست .... دردای پریود ندارم فقط سینه درد دارم  یعنی ممکن باردار باشم ..ای خدا

اگه مثبت بودی خبر بده منم خبر میدم

بذار چهار پنج روز بگذره برو بتا بده تا مثل من مجبور نشی دوباره بری

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
ممنونم عزیزم💖💖💖 خدا پدرتو رحمت کنه

زنده باشی 🙏🙏💖💖💖💖خدا عزیزانتو حفظ کنه واست

واقعا.اصلا این بی بی چکا مسخره شدن یا بی کیفیت سرب سر مردم میزارن.قبلا اینطوری نبودن سا کامل منفی یا ...

منم همین مشکلو دارم چند ماهه دیگه بیبی چک استفاده نکردم حتی این ماه با این ک کلی علائم داشتم گفتم وقتی عقب انداختم و مطمئن شدم میرم آزمایش میدم بهتر از اینه ک اعصابم بهم بریزه 

عکس بیبیا رو گذاشتم تو این تاپیک ببین 

تازه این چند تاشه عکس بقیشونو نگه نداشتم از بس رو روانم بودن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2639203/بیبی-چک-مثبت-یا-منفی-مسئله-این-است

2706