2726
عنوان

بچه ها بی بی چک منو ببینید ساعت دوازده و نیم زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 77 پست
منفیه

💔 عه

خودمم فکر میکنم منفیه سفید بود بعد چطوری یهو قرمز شد اخه

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

منفی

یادت میادیه روزبرات دوست دارم میخوندم باشوق رویت تاسحرچشم انتظارمیموندم امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه که زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل خسته شدم ازبس که باغریبه هادیدمت درراه عشق وعاشقی چه بی وفادیدمت دلتنگیات برای من بودلطفت برای دیگرون رنج وغمت وتوسینه ی من خودت سرای دیگرون امادیگه تموم شدعمرم به پات حروم شدازمن نصیحت بشنوای دل آروم بگیرتوسینه ک زندگی همینه روزازنوروزی ازنوای دل❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بیبی چکا جدیدا اینطوری شدن اولش منفی هستن بعد مثبت میشن 

قبلا اگه منفی بود تا ی ماه دیگم میرفتی نگاه میکردی همون منفی بود الان بیبی چکا انگار سر ب سر ملت گذاشتن

من میدونم دست عوامل استکبار در کاره

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2728
احتمال داره باشی دوسه روز دیگه بذار بازم

باشه عزیزم ...دوسال دارم بی بی منفی میبینم خسته شدم دیگه سر شدم

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....برای شفای برادرم که جوان هست هم صلوات می‌فرستید 😢🙏🙏🙏🙏

عزیزم تاپیک آخر منو بببن!😐

برای من زیر دو دقیقه دو خط شده آزمایشم  منفیه!😳

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
چرا بیبی چکا جدیدا اینطوری شدن اولش منفی هستن بعد مثبت میشن  قبلا اگه منفی بود تا ی ماه دیگم م ...

اره منم این ماه هرچی زدم تو این چند روز تا موعدم سفید بود بعد قرمز میشه 

اره منم این ماه هرچی زدم تو این چند روز تا موعدم سفید بود بعد قرمز میشه 

منم هر چی بیبی چک میذارم همین وضعه 

نمیدونم اون کاغذ تستشون مشکل داره یا چی ولی بهرحال با روح و روان آدم بازی میکنه

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
عزیزم تاپیک آخر منو بببن!😐 برای من زیر دو دقیقه دو خط شده آزمایشم  منفیه!😳

پریود شدی بعدش ؟یا هنوز نه؟

💔 عه خودمم فکر میکنم منفیه سفید بود بعد چطوری یهو قرمز شد اخه

احتمال داره مثبت باشه

پریودات منظمه؟

یا آزمایش بتا بده

یا دو روز دیگه بی بی چک بزن

برای منم اینجوری بود 

بعد ۲۰ دقیقه هاله افتاد دو روز دیگه زدم مثبت شد

پریود شدی بعدش ؟یا هنوز نه؟

بیبی چکم برای امروزه

امروز ۱۵ روز از آمپول میگذره!خبری از پریود نیست

چند روزه می ایستم دلدرد دارم تب و لرز دارم از دیروز یکم تهوع دارم نمیدونم چه خبره😥

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
منم هر چی بیبی چک میذارم همین وضعه  نمیدونم اون کاغذ تستشون مشکل داره یا چی ولی بهرحال با روح ...

دقیقا 💔من که از فشار زیاد روحی هی مثبت شد منفی پشت کتفم میسوزه 

منم هر چی بیبی چک میذارم همین وضعه  نمیدونم اون کاغذ تستشون مشکل داره یا چی ولی بهرحال با روح ...

من یادمه از وقتی تحریم شدیم اینجوری شد😐

2706