1270
1273

تا نیم ساعت سفید بود الان رفتم همینجوری نگاه کردم اینجوری شده به نظرتون معتبر؟

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258
چندروز عقب انداختی

امروز موعدمه عزیزم

عزیز دل مادر ...کنجد من ...منتظرتم بیای خونمو روشن کنی ...بسه انتظار🌷🙏...برای شادی روح پدرم صلوات می‌فرستید ؟؟؟ناغافل رفت و خیلی زود .....
1281

دوباره فردا بزن

زیر ۵دقیقه معتبره

البته خیلیا هم این شرایط رو داشتن و باردار بودن شما برای اطمینان دوباره چک کن فردا

سر امام علی(ع)رو کسی برید ک پیشونیش از سجده تاول زده بود!                                                          امروزه(خائن و مذهبی نما)ب وفور پیدا میشن مواظب ابن ملجمی ها باشین😉                                           برای بعضیا نمیشه اسم انسان رو ب کار برد چه برسی مذهبی  (توهم بد دردیه)دین داعشی ن اسلامی خب                                                                 هستن کسایی ک انقد دلقک باشن سر بریدن و ضربت زدن رو جدا بدونن😂😂😂بابا برو گوشی دستت بگیر جواب شوهرتو نده از بس تا کمر رفتی تو سایت پاچه مردمو بگیری(بیسواد دندونی)😂😂😂
1226
منفیه

💔 عه

خودمم فکر میکنم منفیه سفید بود بعد چطوری یهو قرمز شد اخه

چرا بیبی چکا جدیدا اینطوری شدن اولش منفی هستن بعد مثبت میشن 

قبلا اگه منفی بود تا ی ماه دیگم میرفتی نگاه میکردی همون منفی بود الان بیبی چکا انگار سر ب سر ملت گذاشتن

من میدونم دست عوامل استکبار در کاره

من زنی هستم در آرزوی مادر شدن...  خانما میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟ممنون  

منم مث شما بودم ولی  باردار نبودم  دوتا بی بی چکام بعد نیم تا ی ساعت اینجوری میشدن 

منت بہ سرم فاط❤ـمہ بنهاد و پذیرفت من را بہ کنیزے و شدم عروس  مـ💚ـادر                                🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
1252