2726
عنوان

دعا برای فروش خانه وازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2210 بازدید | 234 پست
درسش کتبی بود فقط تو خصوصی .تقصیر عاطیه شفاهی میخواست درس بگیره .به خاطر همینم نتونست خخخ

🤣🤣🤣

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
کوفتش بشه که تاسف ات رو خورده     نویسنده هم بشن فقط فیلم هندی میتونن بسازن

از دماغش در بیاد...مال مردم خوردن نداره...اون مال شوهر و خانواده شوهرم بود مخصوصا خارشوور  

اره دقیقا از اینا که یارو مرده ولی هنوز داره میدوه  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مجردی؟ حالا کاری نکنه همسر آینده ات  یه سرو دوگوش باشه؟

اره مجردم..

دو سر و یه گوش نباشه اوکیه  

این بتونه شوهر منو دس کاری کنه خودم زنش میشم  

همت کنه بتونه شیر دسشویی رو اب گرم و سرد و جدا کنه ملت سرد و گرم چشیده روزگار نشن  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
اصن جن راست نمیگه یه کم عقل یه کم تحقیق خدا و قران و پیغمبر میگن جن راست نمیگه..هیچی نمیدونه...او ...

ماشاالله .

بیخود نبود که کم آورد قربونت برم 😂😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2728
🤣🤣🤣🤣🤣 یه جا هم گفت فقط میخواستم درسی بهش بدم خوب گرفتی درستو؟ اگه نه دوباره توضیح بده

من درس بخون بودم لیسانس میگرفتم!!!!

لعنتی بدجور درس داد بهم اصن نطقم کور شد

من دیگه اون ادم سابق نمیشم

متحول شدم

اره مجردم.. دو سر و یه گوش نباشه اوکیه     این بتونه شوهر منو دس کاری کنه خودم زنش میشم ...

,/😂😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
آره واقعا .مرحوم به مو علاقه داشت .هرچند کاش فیلم ترسناک می‌ساخت من بیشتر میپسندم خخخ

من فک کنم عاشق یه دختر گیسو کمند شده بهش ندادن دیگه همه دخترا رو مو بلند میبینه!!!  

اره خداییش اگه میساخت درس بهتری میگرفتم ازش  

واااای🤣🤣🤣 اره به خدا عاطی این چه کاری بود کردی، چرا سر لج انداختیش

بابا این فوقش بتونه جای نمک و شکر رو عوض کنه مثلا بخاد یکیو اذیت کنه  

مگه جراحه که بخاد قیافه شوهر دلقک اینده منو عوض کنه!!!

ته تهش میبرمش جراحی پلاستیک از اصلشم خوشگلتر بشه

عدو شود سبب خیر همینه ها    

درسش کتبی بود فقط تو خصوصی .تقصیر عاطیه شفاهی میخواست درس بگیره .به خاطر همینم نتونست خخخ

من داشتم درس پس میدادم     اون به زور میخاس درسای منسوخ شده خودشو به من بده  

من داشتم درس پس میدادم       اون به زور میخاس درسای منسوخ شده خودشو به من بده   ...

خودت استادی 😍

ماشاالله . بیخود نبود که کم آورد قربونت برم 😂😂😂

فداتشم

بله من ته همه اینارو دراوردم  

اصن جن راست نمیگه یه کم عقل یه کم تحقیق خدا و قران و پیغمبر میگن جن راست نمیگه..هیچی نمیدونه...او ...

دقیقا همینطوره که میگی، جن کافر فقط احضار میشه، جن مومن در اختیار پیامبران و امامان قرار میگیرن، اینا شیادن نه تنها مشکلی از مشکلات مردم باز نمیکنن بلکه دامن هم میزنن، بعد زندگیا میشه پر از نکبت و بستگی

ما خودمون اشرف مخلوقات هستیم، بعد بیایم بازیچه دست شیطان و بچه هاش بشیم

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
دقیقا همینطوره که میگی، جن کافر فقط احضار میشه، جن مومن در اختیار پیامبران و امامان قرار میگیرن، این ...

دقیقا منم گفتم این بدتر درد به زندگی مردم میده...

جنا میگن ما برتریم البته کافرش

بعد بیاد بهمون لطف کنه؟؟آناناااااس  

بابا این فوقش بتونه جای نمک و شکر رو عوض کنه مثلا بخاد یکیو اذیت کنه     مگه جراحه که بخا ...

🤣🤣🤣😂😂😂

2706