2410
2553
عنوان

دعا برای فروش خانه وازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2201 بازدید | 234 پست
والله کافیه یکم شارلاتان باشیم و وراج ، همه کاری میتونیم بکنیم .خخخ

یه کمم قوه تخیل قویییییی  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکهو یه گیسو کمند اومد . چه کنه بگه نیاد؟!!! 😂

نه والا، مگه مغز خر خورده🤣🤣🤣🤣🤣🤣

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

ندیدی پیشگویی کرد زبونم درازه شخصیتم ندارم ...بی تربیت تاسفمم خورد...لعنتی مال مردم خوردن ندارهههههههه

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2720

والا آیت الله بهجت با اون همه عظمتشون نذاشتن تا زمان مرگشون کسی از قدرت و جایگاهشون پیش خدا، باخبر بشه. بعد اینا میان تو نی نی سایت دوره میگیرن و بعدش کلی فیس و افاده که فقط بیان تو خصوصی.

خیلی 

میخواستم اونجا که گفتی واسه عاطی پیشگویی کن این جوابو بدم نشد 

اینجا فرستادم

دعا کن یه ذره تاسفمو گذاشته باشه بمونه

قطعا در اینده شوهرمم و خانوادشم میخوان تاسف بخورن

حق مردمو خورد بی نزاکت  

خدا خیرت بده که وستش رو رو کردی. مچ گیری ایت خوبه ها    

قربونه تو

سر این موضوع تاسفمم ازبین رفت!!! خوردش  

ولی خدایی اینا تخیل و توهمی که دارن تو نویسندگی پیاده کنن قشنگ پول در میارن  

ندیدی پیشگویی کرد زبونم درازه شخصیتم ندارم ...بی تربیت تاسفمم خورد...لعنتی مال مردم خوردن ندارهههههه ...

به خدا سختهههه، کمه کم باید برای این پیشگوییه به این سختی پادشاه جن احضار شه

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2714
قربونه تو سر این موضوع تاسفمم ازبین رفت!!! خوردش     ولی خدایی اینا تخیل و توهمی که دارن ...

مجردی؟ حالا کاری نکنه همسر آینده ات  یه سرو دوگوش باشه؟ 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
میخواستم اونجا که گفتی واسه عاطی پیشگویی کن این جوابو بدم نشد  اینجا فرستادم دعا کن یه ذره تا ...

🤣🤣🤣🤣🤣

یه جا هم گفت فقط میخواستم درسی بهش بدم

خوب گرفتی درستو؟ اگه نه دوباره توضیح بده

کوفتش بشه که تاسف ات رو خورده     نویسنده هم بشن فقط فیلم هندی میتونن بسازن

آره واقعا .مرحوم به مو علاقه داشت .هرچند کاش فیلم ترسناک می‌ساخت من بیشتر میپسندم خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
مجردی؟ حالا کاری نکنه همسر آینده ات  یه سرو دوگوش باشه؟

واااای🤣🤣🤣

اره به خدا عاطی این چه کاری بود کردی، چرا سر لج انداختیش

🤣🤣🤣🤣🤣 یه جا هم گفت فقط میخواستم درسی بهش بدم خوب گرفتی درستو؟ اگه نه دوباره توضیح بده

درسش کتبی بود فقط تو خصوصی .تقصیر عاطیه شفاهی میخواست درس بگیره .به خاطر همینم نتونست خخخ

به خدا سختهههه، کمه کم باید برای این پیشگوییه به این سختی پادشاه جن احضار شه

اصن جن راست نمیگه

یه کم عقل

یه کم تحقیق

خدا و قران و پیغمبر میگن جن راست نمیگه..هیچی نمیدونه...اونموقه نمیشد بگن ای مردم به جن اعتماد نکنید اینا ایستگا میگیرن    

مثلا میگی به من بگو کی میمیرم

میگه به یه شرط..جیش کن وسط قران(من خیلییییی عذر میخوام...قران کتاب مقدس همه ماست اما حقیقته...چون جن کافر احضار میشه...مسلموناش میدونن حرامه و نمیان...شعورشون از ما بیشتره مسلموناشون)

کافره دیگه...میگه اینکارو کن

یا قرانو ببند کف پاهات روی سطح نجس راه برو..

اگه کردی اینکارو که خیلی اوضات خرابه

حالا کردی میگی بگو دیگه...بگو کی میمیرم

میگه آنانااااااااااس  من چه میدونم!!!

اگه هم نکردی انقدر عذابت میده تا بکنی

به این راحتی هم نمیره!!!

من با طنز و شوخی گفتم اما حقیقته

ازت کاری میخان که کفر باشه..توهین به خدا باشه...چون کافرن..تهشم کاری برات نمیکننننننننننننن !!!!!

کیو دیدی ازت بدش بیاد کارم برات بکنه؟؟؟؟

همون موکلم تو هر خونه ای نمیره

مثلا فلانی موکل داره موکلش کافره

هر انسان موکل داره که خودش اگاه نیس

بعد مثلا مادر من خیلی اهل عبادت موکل مسلمون داره

موکل اون یارو اصلا نمیتوووووونه بیاد اینجا

بدش میاد

راه براش بستس

و برعکس من مثلا موکلم کافر ولی موکل اون مسلمونه...نمیتونه بیاد...بینشون انگار دیواره...

هوووووووف...هلاک شدم

2706