2703
2553
عنوان

دعا برای فروش خانه وازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2201 بازدید | 234 پست
واقعا متاسفم برا شخصیتت کلا نشانه خانوادت هم هستی اینجا...توهین پشت توهین 

خانواده من یادم دادن امثال تو که رمال مجازی هستن رسوا کنم

خانواده تو یادت ندادن مشکلات مردمو سوژه بازیات نکنی؟؟

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
عاشقت شدم .درخواست دوستیمو قبول کن بعداً .خخخ

عشقی عشششششق

قبولت میکنم بریم باهم سمندونو احضار کنیم

منم بلدم اخه

اصلا ذاتی همه بلدن رو نمیکنن

لامصبای زرنگ  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا هم فریبشون داده دیگه .کدومشون پولدار شدن و به جایی رسیدن؟!

خاک بر سرشون. هرکسی که مشکلی داره، دیگه به هر چیزی چنگ میندازه، از درماندگی میگه بذار امتحانش کنم شاید حل بشه. این کثافتها باید یه ذره (فقط یه ذره) وجدان داشته باشن مردم رو سر کار نذارن. خدا اول هدایتشون کنه، ولی اگه نشدن، ریشه شون خشک بشه

خیلی 
اتفاقا خوبم متوجه میشه که اسم مادرو  خودشو نگفت بهت، چون خبر داره از ماجرا، ولی همینجوری سر هوا ...

من پیشگویی برا کسی نکردم فقط دوتا روجواب دادم. فقط علایم خونشو پرسیدم همون لحظه فهمیدم خونه یکیشون مشکل داره ...اینده دست خداست و فقط خدامیدونه.

اقا هستم ..*لطفا قضاوت نکنید* 
2456
حیف شد بای کردی باهامون داشت بهمون خوش می گذشت😜😁

رفته واسه شخصیت من که دستشو  رو کردم متاسف باشه الان میاد

کسی میدونه متاسف بودن روزه رو باطل میکنه یا نه؟؟؟مدیون نشیم الکی الکی  

عشقی عشششششق قبولت میکنم بریم باهم سمندونو احضار کنیم منم بلدم اخه اصلا ذاتی همه بلدن رو نمیکنن ...

والله کافیه یکم شارلاتان باشیم و وراج ، همه کاری میتونیم بکنیم .خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
واقعا متاسفم برا شخصیتت کلا نشانه خانوادت هم هستی اینجا...توهین پشت توهین 

بساط ات رو جمع کن  برو دیگه. به اندازه ی کافی ضایع شدی. به فکر مردم نیستی، حداقل به فکر خودت باش، به خودت رحم کن. مطمین باش بازتاب اعمالت به خودت برمیگرده

خیلی 
من پیشگویی برا کسی نکردم فقط دوتا روجواب دادم. فقط علایم خونشو پرسیدم همون لحظه فهمیدم خونه یکیشون م ...

وحی شد فهمیدی

پارتیت کلفته دیگه

خدا واسه تو وحی میفرسته واسه ما تورم   

2714
رفته واسه شخصیت من که دستشو  رو کردم متاسف باشه الان میاد کسی میدونه متاسف بودن روزه رو باطل م ...

نه هرچقدر میخواد بخوره .روزه اش سر جاشه 😂😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
وحی شد فهمیدی پارتیت کلفته دیگه خدا واسه تو وحی میفرسته واسه ما تورم    

😂😂😂😂

من پیشگویی برا کسی نکردم فقط دوتا روجواب دادم. فقط علایم خونشو پرسیدم همون لحظه فهمیدم خونه یکیشون م ...

آهان خونه ای که حیاط داره، موکل داره اره؟ 😂

برای اون یکی کار بر چی؟ موهاش بلنده، قدش بنده، دیدمش میخواستم مطمئن شم که خودشه. هااااااان؟ جواب بده

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
بساط ات رو جمع کن  برو دیگه. به اندازه ی کافی ضایع شدی. به فکر مردم نیستی، حداقل به فکر خودت با ...

چیکارش داری

داره واسه من تاسف میخوره

بخور قربونش...بخور عزیزم  

کاش اون ایموجی ریسه رفتن هنوز بود .یادش بخیر یه زمانی چقدر استفاده میکردیم

آهان خونه ای که حیاط داره، موکل داره اره؟ 😂 برای اون یکی کار بر چی؟ موهاش بلنده، قدش بنده، دیدمش م ...

یکهو یه گیسو کمند اومد پیشش .

چه کنه بگه نیاد؟!!! 😂

دو تا سوال هم از عاطی جان ما بپرس،در حد اینکه قدت کوتاهه یا زبونت درازه،پیشگویی کن بزار طرفدارت شیم🤣

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   
2706