2737
2734
عنوان

دعا برای فروش خانه وازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2210 بازدید | 234 پست
منم متوجه نشدم آخرش خونه شمارو میخواد بفروشه یا حلمارو . از تو وضعیت خواهرتو پرسید و لی خونه حلمارو ...

یا خدا .....من بهشون گفتم اونا متوجه شدن اگر هم سوالی داشته باشن میپرسن حالا موندم چرا شما اسرار داری منو خراب کنید به فکر حس حسادتت باش وگرنه ارامش زندگیتو بهم میزنی...

اقا هستم ..*لطفا قضاوت نکنید* 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یا خدا .....من بهشون گفتم اونا متوجه شدن اگر هم سوالی داشته باشن میپرسن حالا موندم چرا شما اسرار دار ...

اولا اصرار درسته .

اون اسرار که نوشتید یعنی  سرها و رمز ها 

مثل همون رمز خانوم رنگی که به من گفتید که مثلا خیلی حالیتونه ولی حرف بیخودی بود .

دوما ابدا من حسادت ندارم چطور اینو متوجه نشدید ؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
مگه میشه انسان بی خطا باشه ولی خوب من از خرافات بدم میاد از کسی که از این طریق پول در میاره بیشتر بد ...

مگه کسی که پول و در میاره بدون زحمت در میاره...؟البته اونی که حقیقت و بگه

فقط بهت میگم همه راضی نیستن..

عزیزم تو رو خدا به من بگو مشکلم حل میشه؟شوهرم بر مبگرده؟زندگیم درست میشه؟😢😭😢😭😢😭

انا جدی الحسین،،ذبحوا عطشانا....همانا جدم حسین را با لب تشنه ذبح کردید.....لبیک یا صاحب الزمان،لبیک  
2738
اولا اصرار درسته . اون اسرار که نوشتید یعنی  سرها و رمز ها  مثل همون رمز خانوم رنگی که ب ...

وقتی انتقاد پذیر هم نیستید دیگه من چی بگم ...منکه حالیم نیست اون خدایی که منو افریده و نیرویی که به من داده کمک میکنه...زیاد جوش نزن امروزت خراب نکن

شرمنده نمیتونم دیگه بگم

میشه جواب منم بدی؟ املاک پدر من کی فروش میره؟همه چیش تکمیله

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
وقتی انتقاد پذیر هم نیستید دیگه من چی بگم ...منکه حالیم نیست اون خدایی که منو افریده و نیرویی که به ...

و ی سوال دیگ پدر من چند وقت پیش عمل داشت و موفقیت امیز بود ماه دیگ ازمایش داره حالشون خوب خوبه؟جای نگرانی نیست؟

سوخت!تمام ارزوهایم!کاخ رویاهایم!سوخت!خاکستر شد!اما از دل آن خاکستر دلم جای شکستن الماس شد!
واقعا خندم میگیره آمد چیزی پروندو رفت شما ول نمیکنین چرا باور میکنین تورو خدا 

دقیقا...هی دارم بقیه رو میخونم میخندم...

قدشم که اشتباه گفت

مو اکثر خانوماهم که بلنده

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
وقتی انتقاد پذیر هم نیستید دیگه من چی بگم ...منکه حالیم نیست اون خدایی که منو افریده و نیرویی که به ...

نه امروزمو اتفاقا شاد کردید .شما ناراحتی که  در پی تعطیل کردن تاپیک مردمید 😀

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
 دقیقا...هی دارم بقیه رو میخونم میخندم... قدشم که اشتباه گفت مو اکثر خانوماهم که بلنده

و خونه پدری اکثرا زیرزمینی حیاط داره. 😂😂

و خونه پدری اکثرا زیرزمینی حیاط داره. 😂😂

اصن خونه بی حیاط مگه داریم؟؟؟آپارتمانم حیاط داره..خونه حیاط داره دیگه  

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2706