2703
2553
عنوان

دعا برای فروش خانه وازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2201 بازدید | 234 پست
واقعا حرصم میگیره چرا خانما زود باورن آخه کی از دو ساعت دیگه خودش خبر داره 

خانوم مسلمون و خدا شناس و مومن چرا قضاوت میکنی چرا راهت توهین وتهمت دعاگر وخرافات ب من میزنی ...من ازدعاگری ورمالی بدم میاد..به جای تسبیح بدست گرفتن ومناجات وذکر گفتنت یادبگیرقضاوت نکنی

اقا هستم ..*لطفا قضاوت نکنید* 
خصوصی چیزی نمیگم دقت کن گفتم با پدرت فقط صحبت میکنم چون با زن هم صحبت نمیشم ..به خدامیسپارمت

منکه خودمم گیج شدم بین این همه پیام دفعه اولم بود تاپیک گذاشتم وهیچی از این محیط نمیدونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان دیدم آقا هستید .منظور من از خصوصی این بود احتمالا پول بخوایید یا رمالی کنید .

عزیزم تو رو خدا گول اینارو نخورین بخدا همش دروغه اینام از سادگی مردم پول مفت در میارن اگر پیشگو و دعا نویسن چرا زندگی خودشون گنده حالا من کاری به این آقا ندارم کلی گفتم همه دعا نویسا و پیش گو ا

2720
عزیزم تو رو خدا گول اینارو نخورین بخدا همش دروغه اینام از سادگی مردم پول مفت در میارن اگر پیشگو و دع ...

نه بابا .ازون جهت گفتم که فکر نکنه به خاطر آقا بودنش میگم که تو خصوصی چی میخواد استغفرالله.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
مگه من شمارو میشناسم بخوام تهمت بزنم یا قضاوت کنم  کلی گفتم منظور شخص شما نبود

اما شما ریپلا کردید منو ...شمایی که اعتقاداتتون بالاس بیشتر انتظار هست که خطایی نکنید

اقا هستم ..*لطفا قضاوت نکنید* 
منکه خودمم گیج شدم بین این همه پیام دفعه اولم بود تاپیک گذاشتم وهیچی از این محیط نمیدونم  

منم متوجه نشدم آخرش خونه شمارو میخواد بفروشه یا حلمارو .

از تو وضعیت خواهرتو پرسید و لی خونه حلمارو گفت میفروشه.از بس پیاما درهم شد خودشم قاطی کرد خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2714
چرا منو گیج میکنی ..با حلما بودم نه شما

ماهم ی خونه  داریم بنظرت ب فروش میره یان قرار بوده قولنامه بشه یارو گفته دوسه روز کار دارم حالا نمیدونم منصرف شده یا ن

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡
ای باوا .....ربطی نداره به مو ..دیدمش کامل خواستم ببینم خودشه که مطمین شدم  

عزیزم بهم میگی من درسم تموم شد سرکار میرم کارم جور میشه؟؟ توروخدا بگو  😭😭

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗
اما شما ریپلا کردید منو ...شمایی که اعتقاداتتون بالاس بیشتر انتظار هست که خطایی نکنید

مگه میشه انسان بی خطا باشه ولی خوب من از خرافات بدم میاد از کسی که از این طریق پول در میاره بیشتر بدم میاد چون دارن پول بی زحمت میخورن اونم میلیونی حالا اگر شما پول نمیگیرین رمال و جادوگر نیستین بحثش جداس ولی من اعتقاد ندارم  منظورم فقط شما نبودین

من به فال اعتقاد دارم..نمیدونم کارت چیه ولی اگه به کارت اعتماد داری به منم یه جیزی بگو....من مادر میشم؟؟؟کی

من چطور بدون تو این همه تحمل کردم...خیلی عاشقتم  
2706