2726
عنوان

دعا برای فروش خانه وازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2210 بازدید | 234 پست
نه کوتاه نکنه ربطی نداره ...میدونستم کلا فقط چندنفری سوال پرسیدن داشتم قاطی میکردم...فروش خونتون انج ...

فکر کنم قاطی هم کردی .استارتر حلما نیست خخخ

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا خندم میگیره آمد چیزی پروندو رفت شما ول نمیکنین چرا باور میکنین تورو خدا 

حالا تو خصوصی چی بگه الله اعلم 😀

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
گفتم شما قاطی ترید خانوم رنگی...استاتر با حلما فرق میکنع ..به خانوم رنگی فکر کن چی بهت گفتم

چی میگی معلومه؟ خانوم بیرنگ 

چرا مردمو سرکار میزارین با دروغ و دغل ایکاش همه دعا نویس وپیشگو هارو دار زد تا ریشه خرافات دربیاد&nb ...

میبینی با من چه رمزی حرف میزنه؟ مثلا یه چیزایی می‌دونه 😀😂

واقعا حرصم میگیره چرا خانما زود باورن آخه کی از دو ساعت دیگه خودش خبر داره 

اوه تازه  الان دیدم .آقا هم هست .

خصوصی چیزی نمیگم دقت کن گفتم با پدرت فقط صحبت میکنم چون با زن هم صحبت نمیشم ..به خدامیسپارمت

من الان دیدم آقا هستید .منظور من از خصوصی این بود احتمالا پول بخوایید یا رمالی کنید .

گفتم شما قاطی ترید خانوم رنگی...استاتر با حلما فرق میکنع ..به خانوم رنگی فکر کن چی بهت گفتم

منظورت از خانوم رنگی چیه مثلا؟!

2706