1265
1273
عنوان

بیاین بگم دوست شارلاتانم چیکار کرد باهام

| مشاهده متن کامل بحث + 9034 بازدید | 242 پست
میدونی الان خانواده ی شوهرم البته همه شون که مخالف بود فقط مادر شوهرم خیلی اهمیت نداد که پسرش عاشق ک ...

باشد که رستگار شوند😑

دانی که چرا راز نهان با تو نگویم؟؟؟طوطی صفتی طاقت اسرار نداری¿¿¿¿¿  
میدونی الان خانواده ی شوهرم البته همه شون که مخالف بود فقط مادر شوهرم خیلی اهمیت نداد که پسرش عاشق ک ...

برادرشوهرت مجرد بود اینو گرفت 

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

به هیچ وجه دیگه در موردش صحبت نکن باهاشون انگ حسادت بهت میزنن کلا بی تفاوت باش.تحویلشونم نگیر اینطور ...

کلی توی اینستا قربون صدقه ی همدیگه میرن اینا همش تظاهره اخه یه روز تو جمع خانواده ی شوهرم سارا برگشته بود به شوهرش گفته عجب خری هستی! چون برادر شوهرم رفته بود واسه خانواده اش یه کیلو گوشت خریده بود! ناراضی بود

من اونجا نبودم یکی واسم تعریف کرده بود

1279

وا استاتر عزیزم مگه میدون جنگه ای وسط هی میخواستی همه رو طرفدار خودت کنی و رابطه تا رو مدیریت کنی به نظر من شما همون قسمت که دیدی گفته گوشیش رو بلند گو بوده باید پات رو از رابطه میکشیدی کنار ینی چی هر چی اون گفته رفتی گذاشتی کف دست خانواده شوهرت که چی که تهدید کرده ؟حالا مثلا جاریت شده زندگیت رو به هم ریخته ؟

خیلی مراقب باش. حتی اگه دوباره بخواد باهات دوست بشه ازش وری کن. اصلا گول نخور. تحت هیچ شرایطی پیشش ح ...

دو ساله باهاش قطع ارتباطم حتی وقتی برادر شوهرم میاد من نمیرم اونجا چون کارایی که نکرده بودم رو بهم تهمت می زدن وای به حال اینکه جلو چشمش باشم

وای حالم داره بهم میخوره ازش عشق من کجاست منو از اینجا ببر😟😟😟😟

97برگردغلط کردیم😢این 98خیلی وحشیه😭    واسه لایک کردنات مرسی🙏واسه همه تاپیکات مرسی😀واسه همه تلافی کردنات مرسی😆پریو ببین جون بابا😍😅اهنگو پلی کن بابا😎همه میگن پری بلند شو اسی بغل کن دادا😂✌اسیمون جنتلمنه جنتلمنه😌اوشونم عشق منه عشق منه😃سلطانه سلطانه شاخ کل ایرانه😂عکساش همه هشتک لایو خوانواده پری جونه😂سلامتی پرپریا😉همه بچه مشتیا 😍هفتادیا شصتیا😆هشتادیانودیا😂همه مینی پریا😂❤😐😂 شنوندگان عزیزمتخصص ضد افسردگی هستم مشکلی داشتید بیایید پیوی😂😂واسه همه پیگیریاتونم مرسی✌😃😃
1274
عزیزم اون فعلا ک بلایی سرت نیورده فقط تهدید کرده...اینجور ک مشخصه تو شهر شماهم نیست...پس بیخیال باش. ...

نه برام مهم نیست. باورت نمیشه کلی خوشحال میشم وقتی می بینم چیزای گرون می خواد اخه این کارش حرفم رو به خانواده ی شوهرم اثبات می کنه فقط

بیا بریم تاپیک دیه

بریم😟

1288
نه برام مهم نیست. باورت نمیشه کلی خوشحال میشم وقتی می بینم چیزای گرون می خواد اخه این کارش حرفم رو ب ...

ولی خیلی دختر زرنگیه ها😂😂😂دخارایی ک تاپیک میزنن شوهر نیست باید بیان پیش سارا تعلیم ببینن

دختر ک نباید خنگ باشه،دختر باید باهوش باشه و دختر باهوش میدونه کجا باید خودشو ب خنگی بزنه😉
خرش از پل گذشت دوباره از در دوستی و گریه و غلط کردم وارد رابطه باهات میشه حواستو جم کن دم  ب ت ...

ولی بعید میدونم بخواد باهام دوست بشه اون فقط شوهر می خواست

به نظرم خانواده اش هم خیلی توی این راه کمکش کردن.

باباش زنگ زده بود به برادر شوهرم که اگه نیای خواستگاریش خودشو می کشه

شماره ی بابای زن داداشت رو بده باهاش حرف بزنم ببینم چرا دخترش نمیزاره دخترمو بگیری!

بخدا من کاری نداشتم تو خونه خودم نشسته بودم اون حس می کرد برادرشوهرم نمیره خواستگاریش گفت سلیطه گری کنم که اسمش بیاد روم با خودش بگه اگه نرم خواستگاریش با آبروی نداشته اش بازی میشه

من تنها کاری که می کردم حرفا و دروغ و تهمت هاشو به خواهر شوهرم می گفتم. بهش می گفتم شما که می دونید حرفاش درموردم واقعیت ندارن چرا اینجوری می کنه با من و برادرت طرفش رو میگیره چرا برادرت بهش نمیگه که من تو خونه تون داد و هوار نکردم درموردش

فقط اون قسمتش که بهش گفتی دیگه با برادرشوهرم نحرف تا خودم درستش کنم ولی کاری نکردی جوری که هیچکس دیگه اسمی ازاون نبرده!!!😒

بدرودددد نی نی سایت یه ماهه کاملا وقتمو گرفتی برو خوش باش 😪دیگه نمیاممم بای بای
بقیه بزار ببینم تو چرا صداشو ضبط نکردی من موندم    

با منی؟ بار ها موقعی که تلفتی باهام حرف می زد می خواستم این کار رو کنم ولی گوشیم انگار این قابلیت رو نداشت یا حداقل من بلد نبودم

خانواده ی شوهرم باور می کردم حرفام رو ولی یه چیز عجیبی بود انگار که طلسم شده باشن

1241