1147
1254

اول از همه بهتون بگم اسم ها رو عوض کردم. بخونید تا شما مثل من ساده نباشید.

توی دبیرستان یه دوستی داشتم حالا شما فکر کنید دور از جون اسمش سارا بود! شیش سال تموم با هم دوست بودیم عین خواهر... دقیقا خواهر! همیشه حرفامون رو بهم می گفتیم و همیشه نظرات دلسوزانه می دادیم بهم. به همدیگه قول دادیم هر کی زودتر ازدواج کرد اون یکی رو فراموش نکنه آخه خیلی از دخترا رو دیدیم اینجوری بودن.

تا اینکه اون زودتر ازدواج کرد یه دفعه ناپدید شد و هیچ وقت بهم نه زنگی زد نه چیزی

منم زنگ زدم گفتم تو روی قولت نموندی گفت تو خبر نداری من دارم طلاق می گیرم انقدر درگیر بودم سراغی ازت نمی گرفتم.

گفت شوهرم تا نامزد بودیم خیلی خوب بودیم بعد که عقد کردیم فهمیدم که دیوونه اس و همش میگه هر وقت رفتیم خونه خودمون گاز رو باز می کنیم تو خونه و خودکشی می کنیم!!

خلاصه طلاق گرفت و روز های نا امیدی و افسردگیش شروع شد منم باهاش بودم و همش دلداری میدادم.

از تعریف هایی که می کرد گفتم سارا تو که میگی نامزدی این همه خوب بودیم بعد عقد اینجوری شد ناراحت نشی چون فکر می کنم اون خودش رو زده به دیوونگی تا بدون مهریه طلاقت بده. گفت اره خودمم همین فکر رو می کنم.

اخه پسره چند سال بود که توی یه خیابون شلوغ مغازه ی لباس فروشی داشت اگه دیوونه بود مردم می فهمیدن. از یه طرفم وقتی سارا به پسره معرفی شد، پسره نخواستش بعد در کمال تعجب یه هفته ی بعد خبر دادن که نه ما می خوایم بیایم خواستگاری!! این قضیه رو خود سارا گفت.

می خونید بقیه اش رو بگم که همین دختره ی بی شعور چه بلایی سر من اورد؟؟

بگووو😍

فقط زندگی در جهانی را تصور کن که در آن آیینه نباشد. تو درباره ی صورتت خیالبافی می کنی و تصورت این است که صورتت بازتاب آن چیزی است که در درون تو است. و بعد وقتی چهل ساله شدی، کسی برای اولین بار آیینه ای در برابرت می گیرد.وحشت خودت را مجسم کن!تو صورت یک بیگانه را خواهی دید و به روشنی به چیزی پی خواهی برد که قادر به پذیرفتنش نیستی:صورتِ تو،خودِ تو نیست.

غیبت# ماه_رمضان# روزه#  

قصد جسارت ندارم لطفا ریپلای نکن

پویش نه به تراریخته زیر نظر #پروفسورکرمی 🍃 متخصص بیوتکنولوژی 🍃فوق تخصص مهندسی ژنتیک 🍃 استاد تمام دانشگاه https://t.me/joinchat/GIj_BVP258ywDJ8NDg6vzw گروه در حال عضوگیری است

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258
1274
1257
غیبت# ماه_رمضان# روزه#   قصد جسارت ندارم لطفا ریپلای نکن

وقتی قصد جسارت نداری نبایدم بنویسی که غیبت ممنوع، و این یک داستانه در مورد اشخاصی که نمی‌شناسیم و غیبت محسوب نمیشه 

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
1220