2733
2734

سلام بچهااااا😁من خیلی ذوق زدم چون کههههه...

قضیه اینه ک من دوساله عقد کردم از اون موقع فقط پنج یا شش بار بند انداختم ک فقط دوبارش با اریترومایسین دیگه جوش نزدم

بقیه دفعات جوش میزدم افتضاااااح و دردناک.برا همین همیشه با تیغ اصلاح میکردم ولی دلچسبم نبود 

سری قبل وکس انداختم ک بازم جوش زدم فهمیدم ک با کندن مو جوش میزنم کلا

خلاصه با خودم عهد بستم دیگهههه سمت وکس و بند نرم 

با پرس و جوهای فراوان دیدم از کرم موبر سی گل تعریف میکنن و اینا

خریدم و امروز گذاشتم و شستم و .....

نتیجه عاااااالی بود 

هم جرمای صورتمو گرفت هم موهاشو از بین برد کامل(من خیلی حساسم و دلیل اینکه بند مینداختم خیلی خوب تمیز کردنش بود)

فقط بعدش یکم التهاب داشت ک زینک اکساید زدم و سوزشش خوب شده فعلا گذاشتم بمونه(چون زینک اکساید صورتمو نرم میکنه)

گفتم این تجربه رو با شما هم شریک بشم چون خیلی راضی بودم

درضمن مارک کرم مهم نیست من از این مارک استفاده کردم و ب صورتم ساخت

فقط هر مارکی استفاده میکنین قبلش حتتتتتما حتتتما تست حساسیت روی بازو انجام بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قیمت سی گل و زینک چقده و برا چند بار استفاده کافیه؟

ببینم بند ب صرفه تره یا سی گل😀

خدا صورت منو از ۳۰ درصد خاک ۷۰ درصد کود کمپوست درست کرده حاصل خیزه شددددید

هفته ای دو بار بند میندازم 😢😢😢

2728
2738

عزیزم با موبر پوستت نسوخت؟فقط کمی التهاب؟

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...

منم مث شما همیشه شیو میکنم ...اما عید تا عید وکس میکنم عالیه ....دیروز رفتم خوب بود جوش نمی زنم اما بند بندازه روش جوش میزنم ...حالا من کرم مو بر سینره چند سال پیش خریدم بدون استفاده بخدا انداحتمش دور هر چی میزدم دستم جذب میشد 🤔🤔🤔🤔

شما چطور استفاده میکنی ؟

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

چه خوب منم بعد از اصلاح صورتم افتضاح میشه کلا پوستم چربه جوش داره ولی با اصلاح  خیلی بد میشه  برای همین بعد از دو سه ماه فقط وکس میکنم که اونم جوش میزنم ولی چاره ندارم به نظرت این کرم موبر رو هر پوستی جواب میده 

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
قیمت سی گل و زینک چقده و برا چند بار استفاده کافیه؟ ببینم بند ب صرفه تره یا سی گل😀

سی گل خریدم یازده تومن (پنجاه میل) فک کنم حداقل سه بار

زینک اکساید فیروز سه چهار تومن خریدم خیلی وقت پیش و کلا هروقت هرجایی التهاب وجود داشته باشه میزنم

2706