2726

خانوما میخوان خیارشور بزارم منتها تا حالا نزاشتم نمیدونم چطوری بزارم که خوش طعم بشه و چی بریزم توش که مثل خیارشورای شیشه ای کارخونه ای بشه؟؟؟؟ و چیکار کنم کپک نزنه؟؟؟؟؟ لطفا کمک کنید

برای خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنید🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ریز باشه

سر و ته خیار رو با خلال دندون سوراخ کن که آب نندازه داخلش

خیارهارو نشسته بنداز و موقع مصرف بشور

چندتا نخودخام بنداز

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
2728

برادرست کردن آبش ده کیلو آب وزن میکنی700 گرم نمک میریزی یه استکان سرکه سفید میریزی هم میزنی میتونی همین نسبتو کم و زیاد کنی بعد موادداخل خیارشور من ترخون نعنا باشوید باسیر  بافل فل میریزم خیلیم خوش مزه میشه واینکه خیار ها و شیشه ات حتما خشک باشن

خدایا بغلم کن❤

من هم با خیار شسته شده درست کردم هم شسته نشده.

شسته نشده بهتره، اگرم فکر میکنید کثیفه بهتون اطمینان میدم خیارشورهای بازاری هم همینطوره

بعداز شستن كامل خشك كن توش چندحبه سير بريز با ترخون اب و سركه و نمكش رو تنظيم كن بريز تو ي شيشه درش رو سفت ببند 

ي قابلمه اب بذار بجوشه وقتي جوش اومد شيشه خيارشور رو بذار توش يكربع بمونه بعد بردار بذار يخچال خيلي عالي و خوشمزه و ترد ميشه😍😋

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
اگه ریزن بریز تو شیشه نوشابه اصلا کپک نمیزنه

بطری یکو نیما یا شیشه؟

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

من چندتا نکته بهت میگم انجام بده خوشت میاد اول اینکه با خلال دندون خیاراتو یه دونه سوراخ کن طوری که خلال از اون ور خیار دربیاد از وسط خیار خلال بزن این کار باعث میشه خیارشورات توشون خالی نشه و سفت بمونه دوم اینکه الان فصل انگوره یکم برگ انگور بچین بشور همونجوری درسته و سالم بذار داخل شیشه خیارشورت طعمشو عالی میکنه سبزی هم شویدتازه و یکم نعنا خشک بزن داخل اب نمکشم سرکه زیاد نریز که ترش نشه موفق باشی

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی... ∞
ریز باشه سر و ته خیار رو با خلال دندون سوراخ کن که آب نندازه داخلش خیارهارو نشسته بنداز و موقع مصر ...

عزیزم چقد سوراخ کنم؟ تا عمق داخلیش سوراخ کنم؟

نخود برای چی هستش؟؟

برای خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنید🌹
عزیزم چقد سوراخ کنم؟ تا عمق داخلیش سوراخ کنم؟ نخود برای چی هستش؟؟

نه فرق نداره چقدر سوراخ

خلال دندون کمتر از نصفه داخل بشه از سر و ته یا اینکه از وسط کامل سوراخ کن.

نخود برای ترد شدن خیلی خوبه حتما چندتا بنداز

2706