2737
2734
عنوان

سوراخ قلب جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 21476 بازدید | 76 پست
دختر جاریم قلبش سوراخ بود بعدشم نیگفتم یه مایه ای دور قلبش داره....الان نزدیک ۶ ساله سوراخ قلبش بسته ...

ان شااالله دعا کنید برای بچم😢😢😢😢😢

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم تجمع کلسیم چیز مهمی نیست، نی نی منم داشت و سونوی بعدی از بین رفته بود اما سوراخ بین بطن ها، ا ...

اخه ۱۸هفته توانومالی مشخص شد تجمع کلسیم و۲۲هفتگی اکو دادم خوب ک نشد هیچ سوراخ هم داشت

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒
نه بخدا هیچ درد و مشکلی نداشت ،دکتر گفت خودبخود خوب میشه دارو هم نداد ، بخدا الانم ماشاالله تخس و شی ...

خداحفظش کنه برای خانوادش

2728
برادر زاده ی منم بعد از تولد گفتن قلبش سوراخه اما یه مدت بعد خودش خوب شد و عمل نکرد

خداروشکر سوراخ ریز بود یادرشت

الهی  خیلی سخته  بعداز تولد پیش متهصص اطفال بردی یا متخصص قلب بعداز تولد دوباره اکو انج ...

پیش متخصص بردیم از ضربان قلبش فهمید معرفی کرد متخصص قلب اطفال

البته گریه میکرد پشت لبش کبود میشد

روز ۱۰ تولدش بردیم و دکترش فهمید 

اصلا نگران نباش اصلا مهم نیست من موندم بعضی از دکترا چرا انقدر بیشعورن و مادر باردار رو نگران میکنن

عزیزم تجمع کلسیم چیز مهمی نیست، نی نی منم داشت و سونوی بعدی از بین رفته بود اما سوراخ بین بطن ها، ا ...

اندازه تجمع کلسیم رو یادته چقدر بود برای نی نی من ۲/۲ولی اندازه سوراخ رو نگفت

اخه ۱۸هفته توانومالی مشخص شد تجمع کلسیم و۲۲هفتگی اکو دادم خوب ک نشد هیچ سوراخ هم داشت

نگران نباش عزیزم ، فقط اگر سوراخ خیلی بزرگ باشه احتمال عمل هست در غیر این صورت یا بسته میشه یا یک زندگی نرمال داره مثل خودم، نگفتن اندازه سوراخ چقدره؟

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
2738
خداروشکر سوراخ ریز بود یادرشت

نمیدونم عزیزم الان ده سالشه دقیق یادم نیست . فقط میدونم گفته بودن قلبش سوراخه و صدای اضافه شنیده میشه مامانش خیلی گریه میکرد 

دلم گرفته از این طعنه های مردم شهر         چقدر خسته ام آ
پیش متخصص بردیم از ضربان قلبش فهمید معرفی کرد متخصص قلب اطفال البته گریه میکرد پشت لبش کبود میشد ر ...

ممنون 

اینجور بچها فقط باید شیرمادر بخورن یامیتونن از شیرخشک هم استفاده کنن برای واکسن مشکلی ندارن

نگران نباش عزیزم ، فقط اگر سوراخ خیلی بزرگ باشه احتمال عمل هست در غیر این صورت یا بسته میشه یا ...

ن گفت ولی برگش هست عکس بفرستم میتونی بخونی

ممنون  اینجور بچها فقط باید شیرمادر بخورن یامیتونن از شیرخشک هم استفاده کنن برای واکسن مشکلی ن ...

نه عزیزم هیچ مشکلی ندارن البته که شیر خودت رو بدی سالمتر ولی اگه میخوای شیر خشک هم بدی حداقل سه ماه اول رو شیر خودت رو فقط بده برای سیستم ایمنی بچه ات خیلی خوبه

اندازه تجمع کلسیم رو یادته چقدر بود برای نی نی من ۲/۲ولی اندازه سوراخ رو نگفت

2.5 در بطن چپ، سونو ۳۰ هفتگی دیگه نبود

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
نه عزیزم هیچ مشکلی ندارن البته که شیر خودت رو بدی سالمتر ولی اگه میخوای شیر خشک هم بدی حداقل سه ماه ...

میدونم اخه شایدشیرم کافی نباشه

2706