2726
عنوان

سوراخ قلب جنین

21304 بازدید | 76 پست

کسی بود بچش بین بطن هاش سوراخ باشه وبعددنیااومدنش خوب شده باشه واینکه یه لخته خون هم توقلبش بودیاهمون تجمع کلسیم خیلی نگرانم ممنون میشم تجربیاتتونوبگین اکوی قلب رفتم اینارو گفت توانومالی نشخص شد بعد رفتم اکو همش استرس دارم دوران شیرین بارداری شده عینه زهر برام

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه ام به دنیا اومد گفتن قلبش سوراخه

رفتیم اکو دادیم دکترش گفت مواظب باش مریض نشه و عفونت نگیره و جای شلوغ نبرش بعد دو ماه دوباره بیا اکو

بردیم خدا رو شکر خوب شده بود

جای نگرانی نیست عزیزم ما هم خودمون رو خیلی نگران کرده بودیم 

2728

سلام یه خانمی نینیشون بدنیا اومده بود بعد فهمیدن سوراخ قلبشون. گفتن اگه بسته نشه باید چهارسالگی عمل شه..

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
بله برادرزادم قلبش سوراخ بود بدنیا اومد بعدشم خودبخود خوب شد الان ماشاالله ۵ سالشه صحیح و سالم

واقعا؟؟؟؟؟

بعدازب دنیااومدن مشکل تنفسی یادرد نداشت؟؟؟؟

داروی خاصی مصرف کردبعدازتولد؟؟؟؟؟

لطفاهرچی میدونی بگو خداخیرت بده

کاربرقدیمی هستم بنا به دلایلی که خودشون میدونن ومن نمیدونم کاربری قبلیمو حذف کردن😒😒😒😒

عزیزم من خودم تجربه ای ندارم ولی یکی از اشناهامون قلب پسرش سوراخ بود بعد از تولد عمل کرد الان ده سالی داره ماشالله یه پسر تپل و باهوشه استرس به خودت راه نده خیلی از مشکلات جنین با رشدش حل میشه بدترین چیز استرسه

عزیزم سرواخ که قلب همه جنین ها داره و خون سرخ رگی و سیاهوی یکی هست بعد از تولد بسته میشه

اخه خوندم ممکنه بسته نشه این خیلی نگرانم کرده +اون لخته خون

دختر جاریم قلبش سوراخ بود بعدشم نیگفتم یه مایه ای دور قلبش داره....الان نزدیک ۶ ساله سوراخ قلبش بسته شده....هیچ مشکلی نداره

دوست عزیز به اندازه سوراخ بستگی داره سوراخ های خیلی ریز با وزن گرفتن نوزاد از بین میرن....ولی سوراخ های بزرگتر نیاز به جراحی دارن

انشاالله که نی نی شمام زود خوب میشه😘

اخه خوندم ممکنه بسته نشه این خیلی نگرانم کرده +اون لخته خون

هیچ چیزی قابل حل نیست .یه مستند دیدم رگ قلب جنین گرفته بود.توی شکم مادر جراحی کردن و فنر گذاشتن توی ایران.اینها که دیگه چیزی نیست که حل نشه

من بچه ام به دنیا اومد گفتن قلبش سوراخه رفتیم اکو دادیم دکترش گفت مواظب باش مریض نشه و عفونت نگیره ...

الهی 

خیلی سخته 

بعداز تولد پیش متهصص اطفال بردی یا متخصص قلب

بعداز تولد دوباره اکو انجام میدن چند روز بعدازتولد؟؟؟

عزیزم تجمع کلسیم چیز مهمی نیست، نی نی منم داشت و سونوی بعدی از بین رفته بود

اما سوراخ بین بطن ها، احتمال داره تو دوران جنینی، نوزادی یا کودکی از بین بره و خود به خود بسته بشه

اگر هم بسته نشه در بیشتر موارد مشکل خاصی نیس ، مگر در مواردی که سوراخ خیلی بزرگ باشه، اینو بهت میگم چون خودم از بچگی این موردو دارم

از دوران بارداریت لذت ببر، و وقتی بدنیا اومد تحت نظر یک متخصص قلب کودکان باشه، البتت ایشالا تا اون موقع بسته میشه

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
واقعا؟؟؟؟؟ بعدازب دنیااومدن مشکل تنفسی یادرد نداشت؟؟؟؟ داروی خاصی مصرف کردبعدازتولد؟؟؟؟؟ لطفاهرچی ...

نه بخدا هیچ درد و مشکلی نداشت ،دکتر گفت خودبخود خوب میشه دارو هم نداد ، بخدا الانم ماشاالله تخس و شیطون و بشدت بازیگوشه ،نگران نباش عزیزم باور کن مشکل خاصی نیست ان شاالله ،بعضی سونوها زیاد چرت و پرت میگن مثلا به خواهرزادم گفتن تو سر بچه مایع جمع شده و ... همش استرس بیخود بخدا

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
2706