2737
2734
عنوان

سرکلاژیها بیان

173 بازدید | 35 پست

خانمهای باردار که سرکلاژ باز کردید چند وقت بعدش سزارین یا طبیعی زایمان کردین ؟

تو مطب براتون باز کردن یا بیمارستان ؟ چند زمان برو؟ استراحت بعدش داشتین؟

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من سرکلاژ بودم دی پارسال زایمان کردم

عزیزم میشه بگی هفته چندم باز کردن برات ؟ بیهوش که نشدی ؟ و چند وقت بعدش زایمان کردی ؟

با همه سختی هایی که کشیدم آخر عشقم امد بغلم ....خدایا به همه از این خوشمزه ها بده 🙏🙏🙏🙏تیکر تولد یه دونه دخملم 🤗🎂💝
2738
سیزده اذر ک تو ماه هشت بودم رفتم مطب گفت باید بازکنی تومطب باز کرد از بعدش پیاده رویشدید داشم شیش ...

من تازه وارد هفته 36شدم گفته 6 خرداد بیا بیمارستان معرفی شو باز کنم حالا پرسیدم گفت بستری نمیخاد اما گفتم بیهوشی داره یعنی ؟

و اینکه تاریخ سونو 30خرداد زده تا 20 بخام سزارین بشم مبرم؟

در ضمن من استراحت مطلق مطلق بودم

ببخشید سوالم زیاد شد 

نه عزیزم مثل معاینست بیهوشی نمیخواد

خدا رو شکر ترسیده بودم نمیدونستم منظورش چیه تو مطب باز نمی کنه 

بااجازه استاتر . دوستان من ۵۰ روزه پریود نشدم قبلا قرص کلومیفن خوردم ولی آمپول نزدم مطمئنم کیست شده . دکترمم تا آخر هفته نیس . بنظرتون برم دکتر عمومی بگم  سونوگرافی چی بنویسه تا معلوم بشه کیست دارم یا نه .  یا بهتره صبر کنم تا دکترم بیاد . توروخدا جوابمو بدین . تمام بدنم مث کوره داغه زیر شکمم درد میکنه گهگاهی ولی باردار نیستم 😳😔😢

🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
عه سوال منم هست. دوستان بعد از سرکلاژ استراحتتون به چه صورت بوده؟من یه هفته س سرکلاژ شدم لطفا راهنما ...

من دو هفته فقطبرا دستشویی پاشدم 

دوهفته بعدترشم تا اشپزخونه میرفتم خوراکی بردارم

بعدازتقریبا یک ماه و نیم رفتارام عادی شد وبی مراعات میکردم و پله نرفتم

خاطره تولد درسا خانوممتیکر به وقت تولد دخترم😍
بااجازه استاتر . دوستان من ۵۰ روزه پریود نشدم قبلا قرص کلومیفن خوردم ولی آمپول نزدم مطمئنم کیست شده ...

بنظرم دکتر خودت بیاد بهتره ...خودت دست دست دکترا نکن عزیزم 

2706