2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید بگید من چیکارکنم

60 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من رشتم تجربیه خب بعد من ازبچگی عاشق مامائی بودم تمام کتابه زنان و زایمانوهمه چی میخوندم بعد خیلیم درس خون بودم تودوران دبیرستان سال دوم سوم حتی روزی ده ساعتم درس میخوندم ولی سال چهارم بنابه یه سری دلالیلی نتونستم اونجورکه بایدبخونم والانم زیرنظردکترم واسه روان واعصاب دیگه توان درس خوندن ندارم کنکورم ثبت نام کردم یه کلاسیم رفتم واسه زیست اماچیزی نخوندم نمیدونم چیکارکنم بااین اوضاع که رشته ای که میخوام حتی آزادشم درنمیام حالا گفتم برم رشته روانشناسی بخونم که باروحیم مطابقت کنه ولی همش میگن نه نروبازارکارنداره الان من نمیدونم چیکارکنم همینطورپشت کنکورموندم 

❤اللّهم صل علی محمّد وآل محمّد وعجل فرجهم❤

عزیزم تو ک انقد درسخون بودی یه کوچولو همت کن پشتکار داشته باش همه مشکلاتو بزار کنار برای آیندت تلاش کن مطمئن باش اگ این کارو نکنی خییییلی پشیمون میشی خیلی اونوقتم کار از کار گذشته حسرت آرزوها تو نخور نشون بده ک میتونی بهشون برسی

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو ک انقد درسخون بودی یه کوچولو همت کن پشتکار داشته باش همه مشکلاتو بزار کنار برای آیندت تلاش ...

خیلی واسم سخت شده اولا قشنگ میشستم درس میخونم الان نگاه کتابام میکنم استرس میگیرم

2731
مجردی توهم برا خانوادت مهمه چی قبول میشی

مجردم آره خب گنادارن چقدرآرزوداشتن برم مامائی اما اتفاقایی که توزندگیم افتادعقبم انداخت

2738