2733
2734
عنوان

کمکم کنید لطفا...دارم کچل میشم

1213 بازدید | 26 پست

سلام

میتونید ی دکتر پوست و مو خوب برای پوسته شدن سر و ریزش مو بهم معرفی کنید؟

خودم خیلی سرچ کردم اما نظرات متناقض زیاد هست

خدایا شکرت به خاطر این همه آرامشی که با اومدن همسرم به زندگیم بخشیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
چرا موهات داره میریزه؟یهویی شد رژیم گرفتی بارداری زایمان کردی جراحی کردی ؟

هیچکدوم....سرم پوسته پوسته میشه...ی بازه ای شامپوی ضد قارچ مصرف کردم خوب شد ولی دوباره برگشتن

فقد روغن کرچک بزن کف سرت  دوسه ساعت قبل از حموم

میخام برم دکتر دیگه...با خوددرمانی میترسم ی روز برسه دیگه هیچی مو نداشته باشم

مال من چند روز به شدت خارش داشت و به شدت پوسته پوسته می شد شامپو سلنیوم سولفات و یا کتوکنازول خیلی خوبه ولی متاسفانه هیچ داروخانه ای پیدا نمیشد حالا چرا نمیدانم به اجبار شامپو کلتار خریدم و زدم و به نصف شامپوم هم سرکه ریختم کلا خارشش خوب شده البته یکی دو هفته است که استفاده می کنم این تجربه من بود 

نگین ای خداااااااااااااااااا مشکل دارم بگین ای مشکل خداااااااااااااااااااااا دارم
هیچکدوم....سرم پوسته پوسته میشه...ی بازه ای شامپوی ضد قارچ مصرف کردم خوب شد ولی دوباره برگشتن

دو مدل شامپو ضد قارچ داریم یکیش کتوکنازول اون یکیش یادم نیست بری داروخانه بهت میگه یکیش برای پوسته های چرب یکیش برای پوسته های خشک 

این پوسته ها فصلی و اگه کسی مبتلا بشه مرتب تکرار میشه اما درمانش شامپو دو یا سه بار در هفته باید استفاده کنی سعی نکن پوسته ها رو با فشار و ناخن بکنی چون موهات داغون میکنه زیاد روسری سرت نکن بذار موهات هوا بخوره رو بالشتی رو هرروز عوض کن نذار پوست سرت عرق کنه سرکه سیب هم خوبه اگه جای از سرت خارش گرفت بهش سیر تازه بمال اما نخارون

2706