2726
عنوان

یعنی کسی مثل من نبوده و نیست 😢

132 بازدید | 11 پست

دوستان کسی مثل من بوده من بعد از عید اندو کردم و فتق هیاتال، رفلاکس، ورم، التهاب داشتم علایمم حالت تهوع شدید دایمی و استفراغ، اروغ، درد قفسه سینه، رفلاکس شدید دایمی ، گلودرد دایمی، و... قرص پنتوپرازول ۴۰ قبل از صبحانه و شام میخورم، قرص دومپریدون ۱۰ قبل از صبحانه وشام میخورم بعد گفتند عصبیه چون این مشکلات از ابان تا حالا دارم این مشکلات ولی  قرص اعصاب حدود سه هفته دارم اس سیتالوپرام ۱۰ ظهر، کلردیازپوکساید۵ شب میخورم 

افسردگی شاید یه مقداری کم شده و حالت تهوع یه مقداری کم ولی چرا خوب نمیشه و کامل علایمم از بین بره و تاثیر قرص اعصاب چه مدت بعده ممنون میشم راهنمایی کنید 

توروخدا یعنی کسی مثل من نبوده و نیست که راهنمایی کنه 😢

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢

دنیا دیگه مثل تو نداره

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من رفلاکس معده داشت

هرچی قرص خورد خوب نشد

تا اینکه صبح ها ناشتا نیم ساعت قبل صبحانه یه لیوان آب جوشیده ولرم یعنی داغ نباشه ولرم باشه خورد که بعد دوهفته خوب شد.هنوزم بعضی روزا وقت کنه میخوره

یه صلوات مهمونم کنید
2728
من الان ۴ ساله درگیرم البته مثل اول نیستم بهترم تازه بیماری وسواس شدید هم دارم  هیچ کس تنها نی ...

شما هم همین حالت تهوع و.. دایمی دارید خوب نشده متن اینا رو مخمه

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
حدود ۲ سالش دایمی بود ولی الان بعضی روزا مخصوصا روزایی که مجبور باشم از آنتی بیوتیک استفاده کنم

عزیزم چطوری خوب شدید یا نه چیکار کردید و...من اینا واقعا رو مخمه داغونم کرده افسردگی و اضطرابناشی از بیماری گرفتم 😢خیلی بد دردیه 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
عزیزم چطوری خوب شدید یا نه چیکار کردید و...من اینا واقعا رو مخمه داغونم کرده افسردگی و اضطرابناشی از ...

اولش باید خودت رو آروم کنی استرس خیلی اوضاع رو خراب می کنه بعدم با همون قرصایی که خودت گفتی و خوردن ۱۵ قطره متوکلوپرامید حل شده در آب قبل از هر وعده غذا و تنطیم و به موقع خوردن غذا و ترک کردن نون باگت و غذا ی چرب

اولش باید خودت رو آروم کنی استرس خیلی اوضاع رو خراب می کنه بعدم با همون قرصایی که خودت گفتی و خوردن ...

عزیزم من دارم برای حالت تهوع دومپریدون میخورم ولی یه مقدار کم کمش میکنه زیاد نه ولی یعنی شما با قرص خوردنم حالت تهوع و... دایمی داشتی اخه ادمو داغون میکنه بد دردیه من دارم قرص اعصاب میخورم تا ارامش بگیرم در کنارش ولی چون حالت تهوع دارم خیلی داغونم بدجور 😢

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢
اولش باید خودت رو آروم کنی استرس خیلی اوضاع رو خراب می کنه بعدم با همون قرصایی که خودت گفتی و خوردن ...

عزیزم نون باگت و غذای چرب و نوشابه و چای و قهوه و شکلات و فست فود و سرخ کردنی همه را حدود هفت ماهه حذف کردم شما این حالات را دو سال دایمی داشتی چطوری باهاش کنار اومدی همین داروهای منو میخوردید؟ بعد این متوکلوپرامید قطره بهتر از قرصه و اینکه دگرگون تون نکرد اخه منو دگرگون کرد 

پیر شدم پیر تو ای جوانی😢