2733
2739
عنوان

کیا گوشی ایفون دارن؟؟

70 بازدید | 12 پست

میخوام اپلیکیشن  همراه اول. نصب کنم نمیشه سیب اپ قبلا داشتم الان دیگ اونم نصب نمیشه از گوگل لینک همراه اول میزنم بازم نصب نمیشه زنگ زدم ب ۹۹۹۰ کسی جواب نمیده چیکارکنم؟؟؟؟؟

ن عزیزم نمیشه نصب کنی

بخند...موقع عصبانیت بخند موقع گریه بخند بزار همه بفهمنن چقدر قوی هستی:)😂😂😂😂توبهترینی این همیشه یادت بمونه دوست من.......بیاین خودمون باشیم مگ خودمون چشه!!!!!! ودر اخر انسانم ارزوست🍃🍃🍃خوب از بالای منبر بیام پایین دیگ خسته شدم🤪😝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باهرچی نصب کنی بعد چن روز از کارمیفته از نسخه وب همراه من استفاده کن

بخند...موقع عصبانیت بخند موقع گریه بخند بزار همه بفهمنن چقدر قوی هستی:)😂😂😂😂توبهترینی این همیشه یادت بمونه دوست من.......بیاین خودمون باشیم مگ خودمون چشه!!!!!! ودر اخر انسانم ارزوست🍃🍃🍃خوب از بالای منبر بیام پایین دیگ خسته شدم🤪😝
2738

هيچ كاري نمي توني بكني عزيزم كاربران ايراني تحريمن

هربار ايران اپ هاي جديد مي سازه تا تحريمارو دور بزنن باز شركت اپل همه چي رو مي تركونه

سيب اپ هم پولي شده تا اشتراك نخري نمي توني استفاده كني

واسه نرم افزار همراه اول برو تو سايتش    add to  

bookmark  كن كه هميشه صفحه اول سافاريت باشه

منم سيب آپ داشتم ديگه نصب نميشه،پسرم از آپارات كارتون ميديد اونم نميشه،كلا هيچ برنامه اي بازنميكنه م ...

دانلودر از اپ استور نصب کن. میتونی بری سایتها و از اونجا کارتون و فیلم دانلود یا تماشا کنی.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
تو گوگل بزنم؟

اره بزن نسخه وب همراه من