2733
2734
عنوان

آخرین شب تو خونه پدری

1784 بازدید | 51 پست

امروز اومدم خونه بابام.یاد اونروزی افتادم که فرداش عروسیم بود دیگه داشتم آخرین وسایلامو جمع میکردم خیلی شب غمناکی بود .حس میکردم حتی در و دیوار خونه هم باهام حرف میزدن و میگفتن.فقط با تلفن شوهرم بود که کمی آروم شدم .شما از اون شب چه خاطره ای دارید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کلا فکر کنم چهار ساعت خوابیدم 

نگینای تور سرم مونده بود اونا رو چسبوندم شوهرمم خونه ما بود چون خونشون شلوغ بود فردا صبحش هم باید میرفتیم محضر 

ولی اون اتاق برادرم خوابید من تو حال 

اره خیلی حسه عجیبیه.بعدعروسی اولین بارکه رفتم خونه بابام یجوری خوشحال بودم ک انگارفکرمیکردم دیگه نمیرم اونجاولی رفتم

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
2738

من که هیجیم نبود شاد و شنگول جمع کردم رفتم ولی فردای عروسی تازه فهمیدم چه خبره تا شب گریه کردم شوهرم بردم خونه بابام.بابام گفت تا پاگشا صبر میکردی دیگه فرداش پاگشا کردن دیدن صبر ندارم

منکه مجردم مطمئنا برام سخت نیست چون انقدر اینجا اذیت شدم از جانب خانوادم

فقط دلم واسه تختم تنگ بشه فکرکنم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

موهامو رنگ كرده بودم از صبحش تو ارايشگاه دهنم سرويس شده بود

با شوهرم رفتيم بتامتازون زدم فكر كنم!!! 

بعدشم گفتم ميل به شام ندارم يه ذرت مكزيكي برام خريد خوردم و رفتم مثل خرس خوابيدم😁

شبش خیلی خونمون شلوغ بود فرصت فکر کردن نداشتم فردا صبحش که میخواستم برم سالن 

مردمو زنده شدم از گریه و ناراحتی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

خاطره خوب،  خیلی دوست داشتم زودتر برم خونه خودم، خونه پدرم البته خیلی راحت بودم، بعد از یازده سال هنوزاطاقم با وسایل خودم هست هر سال که میرم پیششون باز اطاق خودمو با وسایل خودم دارم فقط یکم تعدادمون تو اطاقم بیشتره  ، امسال گفتم قبل اومدنم برام کاغذ دیواری کنن اطاقو

2706