2703
2553
عنوان

خانواده ام پول نیاز هستن

471 بازدید | 31 پست

من فوق لیسانس دارم ولی شوهرم نمی  زاره کار کنم بهش گفتم پول نیاز دارم خندید گفت برای چی ت هست به نظرت ون با چه سیاستی برای خواهر کوچیک پول جمع کنم و بهشون بدم میخوام شوهرم نفهم حالا هی نگید گناه داره و چی اگه گناه داشت شوهرم هر چی کار کردم تو مجردی که۲۰ میلیون بود خورد یک اب هم روش

پول بهت میده پس انداز کنی؟

میتونی لباس بخری قیمتشو دو برابر بگی و ارایشگاه بری قیمت بالا بگی

این مدلیا🙈😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ب نظرم یه مدت بگو دلم درد میکنه و اینا پول بگیر بعد برو بهداشت محلتون الگی بگو علایم بارداری دارم تو دفترچت بنویسه  شک نکنه شوهرت پولو هم بده خانوادت

فعلا این ب ذهنم رسید

دلم برای شب های شهرم تنگ است    
2456
2714

خب اگه راضی نباشه که اصلا کارت درست نیست پولای شوهرتو بدی خانوادت

حالا اینکه نمیذاره کار کنی مشکل بین خودت و شوهرته و دلیل نمیشه همچین کاری کنی، به نظرمن البته

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
به منم بگید شوهرم وام به اسم مامانم برداشته فهرست قسطاشو نمیده مدرکم ندارم چ کنم؟

مجبوری بدزدی😱😂

چه راهکارای شیطانی ای میدم من امروز

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

نمیشه ازش پس بگیری؟؟خواهرت سرکار نمیره از من میشنوی واسه هر کی دل بسوزونی اخرش دل خودت میسوزه بیش از اندازه خودتو وقف خواهرت نکن اگه داری تواناییشو داری کمک کن یا از همسرت بخواه بخشی از پولتو بهت بده

2706