2726
عنوان

دیده شدن ساک و نبود جنین

908 بازدید | 21 پست

سلام ۵ هفته ۲روزم بود ک رفتم سونو ساک حاملگی بود و جسم زده هم بود ولی جنین نبود گفت ۲هفته بعد بیا من خیلی ترسیدم کسی بوده مثل من ک ۲هفته بعد بره جنین باقلبش بزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب تو پنج هفته براي همه فقط ساك رو ميبينن كيسه زرده هم كه ديدن هفته هشتم برو براي صداي قلب

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

چرا انقدر زود میرین سونو ک انقدر استرسو بخواین تحمل کنین زود رفتی عزیزم تو این سن اصلا جنینی وجود نداره فقط کیسه زرد هست همین

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین

طبیعیه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

اصن قبل هفته ٨ واسه چي ميريد؟ اگه شك به بارداري خارج رحمي باشه قبل ٨ ميرن، نباشه نميرن. الكي استرس ندين به خودتون

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

عزیز نگران نباش زود رفتی ۶ هفته از رو شکم فقط ساک و دید من واژینالم رفتم بخاطر استرس قلب و شنیدم ؛ نگران نباش هزینه بیخودم نکن بشین تا دو هفته دیگه ب

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2706