1147
1273
عنوان

دیده شدن ساک و نبود جنین

120 بازدید | 21 پست

سلام ۵ هفته ۲روزم بود ک رفتم سونو ساک حاملگی بود و جسم زده هم بود ولی جنین نبود گفت ۲هفته بعد بیا من خیلی ترسیدم کسی بوده مثل من ک ۲هفته بعد بره جنین باقلبش بزنه

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1258

خب تو پنج هفته براي همه فقط ساك رو ميبينن كيسه زرده هم كه ديدن هفته هشتم برو براي صداي قلب

خدايا تو بساز...تو بسازي قشنگتره💚 اگه تجربه دوتا سقط داشتين و سومي سالم به دنيا اومده كمك كنيد!

چرا انقدر زود میرین سونو ک انقدر استرسو بخواین تحمل کنین زود رفتی عزیزم تو این سن اصلا جنینی وجود نداره فقط کیسه زرد هست همین

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...
1281

اصن قبل هفته ٨ واسه چي ميريد؟ اگه شك به بارداري خارج رحمي باشه قبل ٨ ميرن، نباشه نميرن. الكي استرس ندين به خودتون

"هلیا! احساس رقابت، احساس حقارت است. بگذار که هزار تیرانداز به روی یک پرنده تیر بیندازند. من از آنکه دو انگشت بر او باشد، انگشت بر می‌دارم. بگذار آنچه از دست رفتنی‌ست از دست برود".     نادر ابراهيمي

عزیز نگران نباش زود رفتی ۶ هفته از رو شکم فقط ساک و دید من واژینالم رفتم بخاطر استرس قلب و شنیدم ؛ نگران نباش هزینه بیخودم نکن بشین تا دو هفته دیگه ب

خدا یه بار دیگه تو زندگیم معجزه کرد میشه دعا کنین سالم بیاد بغل منو باباش ۸ ساله چشم براهشیم 💞 شروع رژیم با تاپیک بامداد خمار جون ۹۷/۸/۲ با وزن ۹۵/۱۰۰ 😣الان ۸۲🙂هدف اول ۷۰😁هدف اصلی۶۰😄
1167
اصن قبل هفته ٨ واسه چي ميريد؟ اگه شك به بارداري خارج رحمي باشه قبل ٨ ميرن، نباشه نميرن. الكي استرس ن ...

دکترم نوشته بود بخدا من قبل این یه سقط داشتم تو ۶هفته رفتم سونو همه چیش اوکی بود 

1241