2703
2553
عنوان

کیا اینجورین 😕😕😕

593 بازدید | 47 پست

دخترم یه ذره شباهت به من نداره اصلااااا خیلی دوست داشتم شبیه خودم بود خودم شبیه مامانمم همه میگن ولی دخترم اینجوری نیست ته چهره باباشو داره البته خانواده شوهرم اصلا اینو قبول ندارن میگن شبیه پسرمون نیست یعنی شوهرم منظورشون اینه دخترم زشته 😒😒😒 اخه چند بار از چهره دخترم ایراد گرفتن یبار خواهر شوهرم گفت چشماش ریزه منم گفتم اینقد بیای التماس کنی واسه پسرت دختر بهتون نمیدم اونم گفت اییش دختر مال خودمونه 😁😁😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

میگفتی تو که چشمات درشته چه گلی به سر دنیا زدی؟!😕 ایششش😑

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 
2714
پسر من کپی باباشه ولی ظریف تر   @azaliaaaaa     درست گفتم؟ظریف تره یا نه؟خخخ

استارتر تو و @tyasan    انگار فقط زحمت زاییدن بچتون مونده واستون😂😂😂😂😂

من دخترا شبیه خودمن

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
میگفتی تو که چشمات درشته چه گلی به سر دنیا زدی؟!😕 ایششش😑

والا خیلی به خودش مینازه یبار عکس خودشو تو گوشیش نشونم میداد میگفت خداییش ببین از همه تون خوشگلترم 😑😑😑

2706