1265
1273
عنوان

کیا اینجورین 😕😕😕

491 بازدید | 47 پست

دخترم یه ذره شباهت به من نداره اصلااااا خیلی دوست داشتم شبیه خودم بود خودم شبیه مامانمم همه میگن ولی دخترم اینجوری نیست ته چهره باباشو داره البته خانواده شوهرم اصلا اینو قبول ندارن میگن شبیه پسرمون نیست یعنی شوهرم منظورشون اینه دخترم زشته 😒😒😒 اخه چند بار از چهره دخترم ایراد گرفتن یبار خواهر شوهرم گفت چشماش ریزه منم گفتم اینقد بیای التماس کنی واسه پسرت دختر بهتون نمیدم اونم گفت اییش دختر مال خودمونه 😁😁😁😁

دختر من عین عمه و مادربزرگشه 

پسرم اشانتیون بابامه 

بچه ها هی چهره عوض میکنن حالا چشم یکم ریزتر درشت تر چه اهمیتی داره مگه صد سال پیشه بخت دختر تو قیافه ش باشه 

تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، در هنر و ادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت!

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

1258

وقتی خودتون فکر میکنید حتنا باید شکل خودتون باش،یعنی ته دلتون اعتراف میکنید از چهرش راضی نیستید، دیگران هم نظر میدن 

اینروزا از رو نداری عاشق و‌معشوق میشن‌،من یه لیلی میشناسم مهر شو از مجنون گرفت .....
1274

نمیدونم چرا ولی معمولا دخترا شبیه پدر میشن و پسرا شبیه مادر

خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      
پسر من کپی باباشه ولی ظریف تر   @azaliaaaaa     درست گفتم؟ظریف تره یا نه؟خخخ

استارتر تو و @tyasan    انگار فقط زحمت زاییدن بچتون مونده واستون😂😂😂😂😂

من دخترا شبیه خودمن

پرپروک۷۱هستم دوستان...عشق همتون😁😁
میگفتی تو که چشمات درشته چه گلی به سر دنیا زدی؟!😕 ایششش😑

والا خیلی به خودش مینازه یبار عکس خودشو تو گوشیش نشونم میداد میگفت خداییش ببین از همه تون خوشگلترم 😑😑😑

1263

حالا جالبه مادرشوهر من هی اصرار داره پسرم کپی بچگی شوهرمه در صورتی که هیچ شباهتی نداره 😆 حتی یه ذره 

ولی خب مادره دیگه آدم نمیتونه چیزی بگه که اینقدرم ساده ست به من میگه هر کی عکس بچه هاتو دیده گفته پس چرا اصلا شبیه مادرشون نیستن 😀😀

تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، در هنر و ادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت!
وقتی خودتون فکر میکنید حتنا باید شکل خودتون باش،یعنی ته دلتون اعتراف میکنید از چهرش راضی نیستید، دیگ ...

تو چشم  خودم از همه خوشگلتره ولی دوست داشتم شبیع خودم بود نه شوهرم 😂😂😂

1241