2737
2734
عنوان

در ادامه ی تاپیک سوسیس وتخم مرغ در باغ

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 92 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا صبح زود برای کارای عمل رفتم وپذیرش شدم وگفت بعدظهر3 بیا.اومدیم خونه ناهار بخوریم که یه بشقاب خورشت خوری سهمیه من وشوهر از خورشت قیمه بود ویه بشقابم اون سه تا سر سفره وتو یه ظرف کوچیک ماست وخیار که قاشق توش گذاشته بودن ووسط سفره .من میلی به غذا کلا نداشتم واینا برای همسرم که به غذا اهمیت میده خیلی جالب بود

آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
فردا صبح زود برای کارای عمل رفتم وپذیرش شدم وگفت بعدظهر3 بیا.اومدیم خونه ناهار بخوریم که یه بشقاب خو ...

برای منم خیلی جالبه واقعا...

این مدلشو دیگه ندیده بودیم

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2731

بعد ظهر رفتیم کلینیک وگفتن عمل برای فردا افتاده وما برگشتیم ورفتیم تو شهر دور بزنیم وغروب بود که گفتن شام چی بخوریم وما هم تعارف که نه زحمت نکشین میریم خونه حاض1ری میخوریم که شوهرش نفری یه سمبوسه خرید وخانمه گفت حاضری چیه این رو میگن شام....فرداشم کله سحر بیدارشدیم ورفتیم کلینیک عمل شدم ودر حالی که باید چند ساعت اولو استراحت میکردم اصرار به همسرم که بریم چون خون داشت خونمو میخورد

2738
شاید منظورشون این بود که از اومدنتون زیاد خرسند نیستن 🙁

نه عزیزم بعضی از آدما کلن خودشون به نفهمی میزنن ودرکل اهمیت نمیدن شعور هم خوب چیزیه واقعن اونا که نمیخوایید از مهموناشون پزیرایی کنند وبهشون برسن غلط میکنن برن مسافرت وآورار میشن

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  

کورمال کورمال اومدیم تو ماشین ودیدیم خانمه وپسرش اماده شدن که یه مسیر4 ساعته رو با بیان خونه پدرش بره ومن صندلی عقب در حالی که کل راه که برسن پسر فضولش سر وکول من رزه میرفت تا در خونه پدرش پیاده شد

خوشمزه هست؟مثل کارخونه ای ها؟!

اره واقعن خوشمزست تو نت سرچ کن درست کن خیلی بهتره لااقل میدونی چی داخلش میزاری اموزش سوسیس خونگی خانم کامکار وبزن سرچ کن

هرچیزی کمش دارو است .متوسطش غذا است .وزیادش سم است .حتی محبت کردن  
2706